تمرینات کادر جدید فدراسیون تا به حال بسیار موثر بوده است/ نزدیک به مسابقات مهم کارشناس روانشناس به ما کمک می کند

برنا نیوز جمعه ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۷:۲
پاراوزنه بردار تیم ملی گفت: زمانی که کادر جدید فدراسیون روی کار آمدند، گفتند باید در روز 2 بار تمرین کنیم، تا این جای کار این برنامه بسیار موثر بوده است.

به گزارش رگروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ علیرضا ایزدی، پاراوزنه بردار تیم ملی ایران، طی گفتگو با خبرنگار برنا درخصوص وضعیت اردوهای آمادگی خود بیان کرد: خداراشکر در این مرحله از اردوهای تیم ملی، کادرفنی تمرینات بسیار منظم و خوبی را برای ما در پیش گرفته و همه در تلاش هستند تا ما را به سطح آمادگی مورد نظر برای مسابقات آینده برسانند.
وی افزود: در حال حاضر برای مسابقات پاراوزنه برداری جهانی امارات آماده می شویم، در این رقابت ها سهمیه المپیک 2020 توکیو نیز توزیع خواهد شد. این تورنمنت آخرین شانس تمام کشورهای جهان برای کسب سهمیه است.
ایزدی اظهار داشت: من تقریبا یک سال با کادر قبلی فدراسیون تمرین کردم، زمانی که کادر جدید فدراسیون روی کار آمدند، طبق برنامه ریزی و هدف گذاری خود گفتند باید در روز 2 بار تمرین کنیم. تا این جای کار که این برنامه بسیار موثر بوده و توانستیم نتایج خوبی بگیریم، ان شاءالله که در آینده هم مثمرثمر واقع شود.
پاراوزنه بردار تیم ملی عنوان کرد: خود من به شخصه در تلاشم تا در مسابقات جهانی امارات بهترین عملکرد خودم را به نمایش بگذارم، باتوجه به این که من تازه به جمع تیم ملی بزرگسالان اضافه شدم و ان شاءالله که بتوانم نظر کادرفنی را جلب کنم و در مسابقات المپیک بهترین نتیجه را به دست بیاورم.
وی گفت: در اردوی تیم ملی حسین توکلی، سرمربی تیم، مربیان، کادر فنی و محمدی، رئیس انجمن پاراوزنه برداری، تمام مسائل مرتبط با آمادگی جسمانی و روحی ما را پیگیری می کنند، از نظر تغذیه ای حواسشون به ما هست و مسائل روانشناختی ما را دنبال می کنند. خود محمدی از قهرمانان سابق و بزرگ کشور ما است و کمک های خیلی خوبی می تواند کمک کند. علاوه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار