«عطسه» از روز شنبه ۱۰ آبان ماه روی آنتن شبکه سه سیما می رود.این برنامه حاصل تلاش یک گروه جوان برنامه ساز است و با رویکرد اجتماعی و طنز، از شنبه تا چهارشنبه هر هفته ساعت ۱۸ تا ۱۹ پخش خواهد شد.

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، «عطسه» دو روز در هفته به دختران و بانوان اختصاص دارد و مسائل مربوط به آن ها را بررسی می کند. همچنین در طول هفته پیش کسوتان عرصه اجرا و رسانه نیز در این برنامه به عنوان مهمان حضور خواهند داشت. حمید ترابیان، پرویز نشاط، مژده خنجری، مریم ماهور و غزل ماهورزاده مجری های این برنامه عصرگاهی خواهند بود.
آرامه اعتمادی تهیه کننده این برنامه در گفت وگو با مهر درباره آن گفت: «رویکرد برنامه جوان گرایانه است اما طیف مخاطبی که در نظر گرفته ایم از نوجوان تا میان سال را در برمی گیرد و در گزارش ها و آیتم ها با فضایی پویا و امیدبخش حرکت می کنیم.» وی درباره موضوع و محور محتوایی این برنامه اظهار کرد: «اجتماع، خانواده و روابط انسانی از جمله مسائلی است که در آیتم ها و پلاتوها در نظر می گیریم . با این حال برنامه قرار است علاوه بر پرداختن به مشکلاتی که در جامعه وجود دارد نیمه پر لیوان را هم ببیند. قرار است دور هم باشیم و از دغدغه های اجتماعی بگوییم.»
اعتمادی درباره حضور مهمانان در برنامه و دیگر جزئیات آن نیز گفت: «مهمانان ما ممکن است سلبریتی نباشند، اما صاحب نام هستند. برنامه دغدغه مند و کاملاً اجتماعی است، اما فضای شادی دارد و رگه هایی از طنز هم در برخی پلاتوها می بینیم.» وی درباره نقش رضا رشیدپور در این برنامه که تیم مجریان و سازندگان برنامه های قبلی اش در آن نقش دارند، توضیح داد: «این برنامه را در واقع گروه آقای رشیدپور پیش می برند و او خودش به عنوان مشاور پروژه در کنار تیم حضور دارد و فعلاً برنامه ای برای حضورش در مقابل دوربین به عنوان مجری نداریم.»
اعتمادی درباره این که چه چالش هایی برای اولین تجربه تهیه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار