واکنش انصاری فرد به محرومیت کالدرون: سریع علیه پرسپولیس رای صادر می کنند

انتخاب شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۶
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با انتقاد از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عنوان کرد: هر اتفاقی رخ می دهد سریع علیه این باشگاه رای صادر می شود.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
محمدحسن انصاری فرد درباره ی شرایط تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی مقابل فولاد خوزستان، اظهار کرد: الان شرایط تیم خوب است و در بین مدعیان قهرمانی قرار داریم. خوب است که بعد از ۱۰ بازی تیم ما در بین چهار تیم اول جدول است که البته اگر پنالتی ما در بازی برابر ماشین سازی تبریز به گل تبدیل شده بود الان شرایط بهتری داشتیم. امیدوار هستیم در چند بازی آینده که با تیم هایی غیر مدعی قهرمانی مسابقه داریم بتوانیم عملکرد خوب مان را ادامه دهیم. البته بازی کردن در مقابل این تیم ها همیشه سخت تر است چون آن ها چند برابر توانشان تلاش می کنند تا برابر پرسپولیس نتیجه بگیرند.
او در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا شیوه و تاکتیک بازی پرسپولیس رضایت بخش است یا خیر؟ گفت: با توجه به نفراتی که در اختیار داریم باید بهتر از این ها بازی کنیم. فکر می کنم بعد از گذشت ۱۰ هفته آقای کالدرون ترکیب تیم اش را شناخته است و امیدواریم در بازی های آینده شیوه بازی های ما بهتر شود.
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت های خود با ایسنا به قرارداد جونیور براندائو با پرسپولیس اشاره کرد و گفت: تا نیم فصل باید صبر کنیم چون این بازیکن برزیلی بازیکن پرسپولیس است کاری نمی توانیم انجام دهیم تا آقای کالدرون درباره ی او تصمیم گیری کند. باید منتظر باشیم تا ببینیم سرمربی تیم درباره بازیکنان چه تقاضایی دارند که آن ها را انجام بدهیم اما فعلا درخواست جذب یک مهاجم را داده است.
انصاری فرد هم چنین درباره آخرین وضعیت اختلافات برانکو ایوانکوویچ و باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: ما در نهایت با برانکو توافق خواهیم کرد و هواداران نگران این ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار