موتورولا گوشی های 5G پرچم دارش را به زودی معرفی خواهد کرد

زومیت چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۹
موتورولا قصد دارد در آینده ای نزدیک، گوشی های هوشمند پرچم دار 5G خود را با قیمتی گران تر از محصولات فعلی معرفی کند.

موتورولا در سال های گذشته مشغول ایجاد جایگاهی مناسب برای خود در ساخت گوشی های میان رده و مقرون به صرفه بوده است؛ اما روزهای مواجهه با گوشی های هوشمند ی که به ندرت قیمتشان از ۵۰۰ دلار فراتر می رود، رو به پایان است. موتورولا اعلام کرده است آمادگی لازم برای ساخت گوشی های پرچم دار را دارد و این گوشی های را با قیمت گران تری عرضه خواهد کرد. به گفته ی فرانسوا  لافلام، مدیر بخش بازاریابی و استراتژی موتورولا، این برند در آینده پرچم دار 5G خود را معرفی خواهد کرد.
باوجوداین، گوشی 5G موتورولا ارزان قیمت نخواهد بود. این شرکت تاکنون قیمت گوشی 5G خود را منتشر نکرده است؛ اما در مقام مقایسه، گلکسی A90 5G که ارزان ترین گوشی 5G سامسونگ محسوب می شود، ۸۰۰ دلار قیمت دارد و  وان پلاس 7 پرو 5G هم با قیمت ۸۴۰ دلار، ارزان قیمت تلقی می شود. لافلام درباره ی فضای حاکم بر بازار موبایل امروزی می گوید:
اگر بخواهید گوشی 5G با قیمت ۳۹۹ دلار عرضه کنید، مجبور خواهید شد بسیاری از ویژگی های ارزشمند نزد مردم را فدا کنید.
امروز، قیمت در نظر گرفته شده برای گوشی مقرون به صرفه موتو G7 معادل ۳۰۰ دلار و قیمت گوشی One Zoom با دوربین سه گانه و پوشش شیشه ای شفاف معادل ۴۵۰ دلار و قیمت گوشی موتو X4 معادل ۵۰۰ دلار است؛ اما ۵۰۰ دلار نقطه ای است که بازه ی قیمتی گوشی های موتورولا به پایان می رسد. گوشی موتو Z3 که مدل 5G مخصوص موتورولا محسوب می شود، با سیستم ورایزن حدود ۴۸۰ دلار قیمت دارد؛ اما برای استفاده از 5G مجبورید سیستم 5G Moto Mod را با قیمت ۳۵۰ دلار بخرید.
با این تفاسیر، این طور به نظر می رسد که قیمت گوشی پرچم دار 5G موتورولا از ۸۰۰ دلار آغاز ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار