سمنان| حمایت از صنعتگران در دستور کار قرار گیرد

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵
دادستان سابق استان سمنان بر لزوم توجه به جامعه صنعتی در تحقق رونق تولید تأکید کرد و گفت: حمایت قضایی از صنعتگران باید در اولویت قرار گیرد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان ، حیدر آسیابی ظهر امروز در آئین تودیع و معارفه دادستان استان سمنان که در سالن جلسات دادگستری سمنان برگزار شد اظهار داشت: برطرف سازی مشکلات مختلف تولیدکنندگان و صنعتگران مهم ترین اولویت های کاری بنده در استان سمنان با همکاری دیگر مسئولان بود.
وی با اشاره به پیگیری مشکلات صنعتگران در جلسات شورای گفتگوی بخش خصوصی با دولت گفت: لزوم توجه به جامعه صنعتی رونق تولید و رفع مشکلات عدیده اقتصادی را به همراه خواهد داشت.
دادستان اسبق عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان از دیگر برنامه های اولویت دار دادستانی مرکز استان را مردمی بودن، تکریم ارباب رجوع و جلب اعتماد مردم عنوان کرد.
آسیایی با اشاره به پرداخت به ارتقای سلامت اداری گفت: برخورد قاطع با متخلفان و مفسدان و حمایت جدی از مدیران سالم در دستور کار دادستان مرکز استان بوده است.
اصفهان| حمایت از تولیدات داخلی جوانان را از آسیب های اجتماعی دور می کند
سمنان| دستگاه قضایی برای رفع موانع تولید مساعدت کند
آذربایجان غربی|بانک ها در سال رونق تولید چوب لای چرخ صنعتگران می گذارند
وی با بیان اینکه سمنان به لحاظ امنیتی استانی امن است و هیچ دغدغه امنیتی در سطح استان وجود ندارد گفت: دادستان حافظ حقوق و منافع عمومی است و در این راستا تمام تلاش برای رفع مشکلات مردم انجام شد.
 مدیرکل دادگستری استان سمنان نیز در این مراسم، دادستان را چشم تیزبین جامعه دانست و گفت: شناسایی هنجارشکنان از وظایف دادستان است.
محسن مظهری افزود: باید دادستان ها در مقوله جنگ اقتصادی به کمک دستگاه های اجرایی بشتابند و با حضور فعال و تدابیر خود مانع از توقف خطوط تولید ...

سرخط اخبار