نماینده اصفهان در مجلس با بیان اینکه ادعای آمریکا بیشتر جنبه تبلیغی دارد چراکه اگر آمریکا صادق بود در هفته گذشته تحریم های جدیدی را اعمال نمی کرد، گفت: امید آمریکا این است که عده ای این ادعا را باور و روی آن تاکید کنند.

آنچه دیگران می خوانند: عکس عاشقانه دیده نشده از مهران مدیری و همسرش عکس دلبرانه بهنوش طباطبایی تصویری جالب از آشپزی الناز شاکردوست در قرنطینه خانگی عکس غیر منتظره از بهنوش طباطبایی عکس زیر خاکی گلشیفته فراهانی
پایگاه خبری تحلیلی مثلث آنلاین:
حمیدرضا فولادگر در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان، با اشاره به ادعای آمریکا برای کمک به ایران اظهار داشت: این ادعای آمریکا بیشتر جنبه تبلیغی دارد چراکه اگر آمریکا صادق بود در هفته گذشته تحریم های جدیدی را اعمال نمی کرد.
وی افزود: اعتقاد ما این است که چون آمریکا متهم اصلی تولید این ویروس است، حتی اگر این اتهام ثابت نشده باشد باز هم اعتمادی نیست و سخن مقام معظم رهبری نیز همین است؛ به خاطر تحریم های بانکی آمریکا، سایر کشورها نمی توانند به ایران کمک مالی بکنند و به همین دلیل باید به ادعای آمریکا بدبین بود و بدانیم که صادق نیست.
رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی با اشاره به موضع دولت در مقابل این ادعا بیان کرد: خوشحالیم که دولت حداقل در این موضوع از رهبر انقلاب تبعیت کرده و با موضع ایشان پیش می رود و انتظار از دولت همین است.
وی در رابطه با اهداف مدنظر آمریکا در این ادعا گفت: اهداف سیاسی در پس این کار بوده و امید آمریکا این است که عده ای این ادعا را باور و روی آن تاکید کرده و آن را به چالشی تبدیل کنند که آمریکا قصد کمک داشته و مسئولان این اجازه را ندادند.
فولادگر ادامه داد: در راستای موضع رهبر معظم انقلاب و به دنبال آن دولت در رابطه با این موضوع، فعالیت های رسانه ای باید صورت بگیرد تا افرادی که در غفلت هستند بر این برنامه سیاسی آمریکا ...

عناوین مهم خبری