امیدواریم مدیران نالایق تاوان تصمیم های نادرست خود را در محاکم قضایی بدهند

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۷
امیدواریم مدیران نالایق تاوان تصمیم های نادرست خود را در محاکم قضایی بدهند
در بیانیه جامعه مدیران کشور خطاب به رئیس جدید قوه قضائیه آمده است: انتظار می رود در دوره جدید مدیران نالایق تاوان تصمیم های نادرست خود را در محاکم قضایی بدهند.

به گزارش خبرگزاری فارس، جامعه مدیران کشور در بیانیه ای ضمن تبریک انتصاب آیت الله رئیسی به ریاست قوه قضائیه، چند موضوع را به عنوان دغدغه های جامعه درخصوص موضوعات قضایی به وی متذکر شدند.
متن این بیانیه به شرح زیر است:
حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی
رئیس محترم قوه قضائیه
باسلام
در شرایطی که دشمنان ملت ایران با استفاده از تمامی ابزارهای خود تلاش می کنند یاس و ناامیدی را در بین مردم مستولی کنند، خبر انتصاب حضرتعالی به عنوان رئیس قوه قضائیه موجبات امیدواری و شعف مردم را به همراه داشته است. اهمیت جایگاه قضاوت و عدالت گستری در جای جای دین مبین اسلام مورد تاکید قرار گرفته و در نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز در مقام ستاننده حق مظلوم از ظالم مسئولیت سنگینی بر دوش این قوه قرار داده شده است.
لذا حوزه تاثیر عملکرد دستگاه قضاف تمام شئون یک جامعه را به معنای واقعی کلمه در بر می گیرد. هر چند اقدامات ارزشمندی در دوره های گذشته در این زمینه رخ داده اما تا وضعیت مطلوب همچنان مسیری طولانی موجود است که امید می رود در این دوره، جنابعالی با تکیه بر تجربیات ارزشمند خود گام موثری در قوه عدلیه بردارید.
8 مورد مطرح شده از سوی مقام معظم رهبری در این حکم انتصاب، که بی شک دربرگیرنده جمیع انتظارت بحق آحاد مختلف مردم از دستگاه تحت امرتان بوده را چراغ راه خود قرار داده و موانع پیشروی اجرای آن را برطرف کنید.
لذا در این راستا موضوعات ذیل مختصرا خدمتتان عرض می گردد.
حضرت آیت الله رئیسی، همانطور که مستحضر هستید، فساد تعداد معدودی از مدیران، مستمسک تبلیغات سو دشمن شده و چنان وانمود می شود که در کشور فساد سیستماتیک وجود دارد. در اغلب فسادهای صورت گرفته وجود ...

[ مشاهده متن کامل امیدواریم مدیران نالایق تاوان تصمیم های نادرست خود را در محاکم قضایی بدهند فارس نیوز ]