یک اتفاق باورنکردنی در پرسپولیس

آفتاب نیوز جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰:۱۹
برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار خود جمله عجیبی را اعلام کرد؛ تنها بشار رسن با پرسپولیس قرارداد ندارد!

آفتاب نیوز :
با نزدیک شدن به روزهای پایانی فصل بازار شایعات درباره لیست تیم ها داغ می شود و برانکو ایوانکوویچ نیز مجبور شد در نشست خبری پیش از دیدار با سپاهان اصفهان نیز در این رابطه به صحبت بپردازد. موضوع مورد سوال از سرمربی کروات سرخپوشان در خصوص احتمال جدایی برخی ستاره های این تیم در فصل آینده بود که او با اعلام اینکه تمامی بازیکنان به جز "بشار رسن" با این تیم قرارداد دارند به آن پاسخ داد.
اینکه برانکو ایوانکوویچ این جمله را مطرح کرده علامت سوال بزرگی را شکل می دهد؛ بشار رسن بعد از بازگشت از اردوی تیمش از جام ملت های آسیا و شب اردوی پیش از بازی برابر صنعت نفت آبادان در هتل اوین با انتشار عکسی از تمدید قرارداد دوساله خود با باشگاه خبر داده بود. خبری که با تیتر بشار رسن تا 1400 در پرسپولیس نیز بازتاب داده شده بود.
اما اکنون برانکو با اشاره به عدم قرارداد با این ستاره عراقی و جوان که چندی پیش نیز خبرهایی مبنی بر پیشنهادات قطری به او اعلام شده بود، شوک بزرگی را به هواداران این تیم وارد کرده است.
اینکه برانکو موضوع تمدید قرارداد بشار رسن را فراموش کرده باشد چیز عجیب و باورنکردنی به نظر می رسد. او که در دفترچه خود تمامی اطلاعات مربوط به بازیکنان حتی شرایط تمرینی روزانه و ... را درج می کند مطمئنا از این اتفاق به این بزرگی نمی تواند غافل باشد. بنابراین این اعلام او می تواند دلیل دیگری داشته باشد؛ چیزی که باید آن را در توافقات بشار رسن و باشگاه پرسپولیس جستجو کرد.
ستاره عراقی پرسپولیس چندی پیش نیز در پاسخ به پیشنهادات قطری خود اعلام کرده بود "با پرسپولیس قرارداد دارم و امیدوارم مطالبات مالی توافق شده صورت گیرد". اکنون شاید ...