تاجرنیا: هضم موضوع مهاجرت فرزندان مسئولان برای مردم سخت است/محمود احمدی نژاد واقعا به مایکل جکسون و ترامپ علاقه دارد؟/اطلاعات عجیب باقری از جلسات خصوصی ترامپ با فرماندهان ارتش آمریکا

تابناک جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۰
رصد خانه «تابناک» خبر هایی برای مخاطبان آماده می کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می گیرند. تیتر هایی مانند مسیح مهاجری: آنچه بین آیات یزدی و آملی پیش آمده مباحثه نبود، بدوبیراه گفتن بود /ابتکار: رئیس جمهور سه دختر دارد و روی کودک همسری حساس است /جلیلی حاضر نیست با شورای وحدت، به ائتلاف برسد و... رصد خانه امروز تابناک را تشکیل می دهند.

تحولات در گذر است و خبر هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر هایی که مورد توجه قرار می گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر هایی را برجسته می کنند و در مواردی هم از کنار آن می گذرند. اگر خبر به ما هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.
رصد خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی گیرد، برای مخاطبان آماده می کند؛ خبر هایی که گاه به ملاحظه جناح های سیاسی مورد توجه قرار نمی گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه ها به حاشیه می روند، ولی همین خبر ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه ای از مهم ترین اخباری که اطلاع از آن ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می بینید.
هضم موضوع مهاجرت فرزندان مسئولان برای مردم سخت است
علی تاجرنیا، فعال سیاسی اصلاح طلب، در گفت وگویی با «آزادی» گفت: «بحث مهاجرات فرزندان مسئولان از چند جهت قابل بررسی است. اول اینکه، هر کسی برای فرستادن فرزند خود (برای تحصیل یا اقامت) به خارج از کشور بفرستد باید از میزانی از درآمد و تمکن مالی بهره مند باشد؛ بنابراین اولین نشانه مهاجرات فرزندان مسئولان این است که آن مسئول نسبت به عموم جامعه مرفه تر است و این چیزی نیست که در قالب شعار های جمهوری اسلامی بگنجد. به خصوص اینکه همه مسئولان در ایران کارمندان عالی رتبه هستند و این کارمندان عالی رتبه اگر امکان ...

سرخط اخبار