فرمانده انتظامی استان از کشف 154 کیلو مواد مخدر تریاک و دستگیری سوداگران مرگ در این استان خبر داد.

عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز، امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در کرج، گفت: در پی انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز متمرکز بر روی عناصر تهیه و توزیع موادمخدر، 3 نفر سوداگر مرگ که در امر توزیع موادمخدر به صورت گسترده در سطح استان البرز فعالیت دارند شناسایی و دستگیری آن ها در دستور کار این پلیس قرار گرفت.
وی افزود: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز طی رصد تحرکات یکی از سوژه ها، نامبرده را با یک دستگاه خودروی پراید در حالی که اقدام به تهیه مواد کرده و به سمت شهرستان فردیس در حال حرکت بود مشاهده و با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان فردیس و رعایت موازین حفاظتی خودرو متوقف و راننده آن را دستگیر کردند.
این مقام انتظامی افزود: در بازرسی از صندوق عقب خودرو، مقدار 73 کیلو تریاک با لفافه که در بطری های نوشابه جاسازی شده بود کشف شد.
وی افزود: در ادامه یکی دیگر از عناصر توزیع مواد مخدر نیز که با یک دستگاه خودرو کامیون اقدام به حمل مقادیر زیادی مواد مخدر از استان های شرقی کشور کرده و خودرو حامل مواد را به "محمد شهر" کرج منتقل کرده بود شناسایی؛ و راننده خودرو طی یک عملیات غافگیرانه دستگیر شد.
این مقام انتظامی بیان کرد: در بازرسی از خودرو مقدار 63 کیلو تریاک که داخل شیشه های نوشابه و در بار صیفی جات جاسازی شده بود کشف شد.
سردار محمدیان اظهار کرد: با تلاش ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز یکی دیگر از عناصر توزیع کننده مواد مخدر که اقدام به نگهداری مواد در منزلش در منطقه "مهرشهر کرج" کرده و فروش آن در بین مشتریانش می کرد شناسایی و از منزل وی 18 کیلو مواد مخدر تریاک کشف ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار