سخنگوی قوه قضائیه گفت: زیبا حالت منفرد (جعبه سیاه پرونده بابک زنجانی) به جرم مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور و مشارکت در کلاهبرداری شبکه ای از شرکت های نفتی به ۲۵ سال حبس و استرداد کلیه اموال منقول و غیرمنقول محکوم شد.

به گزارش خبرنگار حوزه قضائی گروه اجتماعی خبرگزاری آنا ، غلامحسین اسماعیلی در نشست خبری امروز خود درباره حکم پرونده زیبا حالت منفرد (جعبه سیاه پرونده بابک زنجانی) گفت: این فرد با تاخیر بازداشت شد و به جرم مشارکت در اخلال عمده در نظام اقتصادی کشور، مشارکت در کلاهبرداری شبکه ای از شرکت های نفتی به ۲۵ سال حبس و استرداد کلیه اموال منقول و غیرمنقول و رد آن در حق شرکت ملی نفت ایران به جزای نقدی معادل مال کلاهبرداری شده محکوم شده است.
سخنگوی قوه قضائیه در نوزدهمین نشست خبری:/ ۱
عرصه انتخابات نباید به عرصه اتهام زنی تبدیل شود/ جمعیت کیفری کشور سیل نزولی پیدا کرده است
سخنگوی قوه قضائیه در نوزدهمین نشست خبری:/ ۲
خبر آزادی عیسی شریفی کذب است/ ۱۰ سال حبس برای جاسوسانی که در قالب خیریه فعالیت داشتند
سخنگوی قوه قضائیه در نوزدهمین نشست خبری:/ ۳
پلمب خانه مداح معروف ربطی به موضوعات قضائی نداشت/ در پرونده شبنم نعمت زاده باید بازرسی تعزیرات ورود کند
سخنگوی قوه قضائیه در خصوص برخورد با فساد درون سازمانی در دستگاه قضائی گفت: از اکثر همکاران خود در دستگاه قضائی تشکر می کنم که اراده آنها در برابر وسوسه های شیطانی خدشه دار نشد. عیدی ما به مردم عیدی خدمت است؛ همکاران ما در نیمه دوم دی ماه در برخی از استان ها ۳۰ هزار پرونده از پرونده های معوق علی رغم پرونده های وارده رسیدگی کردند که برای مثال در استان ایلام ۴ هزار پرونده در نیمه دوم دی ماه رسیدگی کردند و این اقدامات جهادی ادامه نیز خواهد داشت.
وی تصریح کرد: ما مفسده را در هیچ کجا به ویژه در درون دستگاه قضا برنمی تابیم. در ارتباط با قضات دو نوع برخورد داریم که اولی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار