برانکو می ماند؟ برانکو می رود؟

ایسنا پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۴
اگر برانکو نیاید، تازه دردسر پرسپولیس برای تعیین جانشین او در این مدت کوتاه آغاز خواهد شد؛ جایی که فرصت کافی برای یافتن یک مربی خارجی خوب وجود ندارد و باشگاه احتمالا باید به استفاده از مربی داخلی رو بیاورد.

به گزارش ایسنا، روزنامه دنیای اقتصاد نوشت:« حال این روزهای هواداران پرسپولیس بسیار عجیب است. این تیم سه دوره پیاپی قهرمان ایران شده، امسال هر دو جام داخلی را به دست آورده و از هر نظر بر قله فوتبال کشور جا خوش کرده است اما هواداران پرسپولیس به جای لذت بردن از این روزهای تاریخی، با اضطراب ناشی از شایعه جدایی برانکو ایوانکوویچ دست و پنجه نرم می کنند. کلیات داستان را می دانید؛ برانکو تا دوشنبه آینده به باشگاه پرسپولیس مهلت داده طلب یک میلیون یورویی او را بپردازند. مدیران باشگاه بعد از کش وقوس های فراوان سرانجام عصر سه شنبه اعلام کردند مبلغ طلب برانکو را فراهم کرده اند و او ماندنی خواهد شد اما تنها ساعاتی بعد یک مصاحبه از برانکو در رسانه های کرواسی منتشر شد که وی در آن گفته بود حتی اگر پولش را بگیرد هم از پرسپولیس می رود، چون پیشنهادهای دیگری دارد. این نقل قول هواداران را نگران کرد؛ هر چند که ساعتی بعد خود برانکو مدعی شد چنین جمله ای را به کار نبرده است. به هر حال در شرایطی که گفته شده بود مربی کروات روز پنجم تیر برای آغاز دور جدید تمرینات پرسپولیس به تهران سفر می کند، الان همه چیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.
چرا برانکو می ماند؟
شواهدی وجود دارد که نشان می دهد برانکو در ایران و پرسپولیس خواهد ماند. تمامی بازیکنان این تیم مدعی هستند برانکو در آخرین دیدار مطلقا حرفی از خداحافظی نزده است. تازه حسین ماهینی از اعلام تاریخ شروع تمرینات از سوی برانکو هم خبر داده است. مدیران باشگاه هم می گویند با برانکو در مورد وصول طلبش و همین طور پرداخت قسط اول فصل بعد توافق کرده اند و او همه چیز را پذیرفته است. همچنین فراموش نکنیم ...

سرخط اخبار