تلاش دستگاه قضا برای رفع مشکلات صنعت گران استان سمنان

خبرگزاری مهر پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹
به گزارش خبرنگار مهر ، حیدر آسیابی ظهر پنج شنبه در مراسم تودیع خود و معارفه دادستان جدید مرکز استان سمنان به میزبانی دادگستری سمنان ضمن بیان اینکه در سال های اخیر که تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر اقتصاد سبب نامگذاری سال ها به نام رونق تولید و اقتصاد مقاومتی شده، مجموعه دستگاه قضائی استان با تشکیل جلسات مستمر و کارآمد، تلاش داشت تا با همکاری مسئولان استان مشکلات مختلف تولید کنندگان و صنعتگران را برطرف کند. وی با بیان اینکه دستگاه قضائی همچنین در سنوات اخیر در شورای گفتگوی بخش خصوصی با دولت حضور فعال داشته و مشکلات صنعتگران را پیگیری کرده است. رتبه برتر سمنان در ابلاغ الکترونیکی دادستان کنونی شیراز بیان کرد: مردمی بودن، تکریم ارباب رجوع و جلب اعتماد مردم نسبت به دستگاه قضا از برنامه های دادستانی مرکز استان سمنان بوده است از سوی دیگر باید با حمایت رئیس دادگستری مرکز، هر سال جلسات با دادسراهای سطح استان سمنان برگزار و رویه واحدی در سطح استان اتخاذ شود. آسیابی با بیان اینکه دادستان حافظ حقوق عمومی است، گفت: با برخورد قاطع و حمایت از ضابطان قضائی ، خوشبختانه هیچ گونه دغدغه ...

به گزارش خبرنگار مهر ، حیدر آسیابی ظهر پنج شنبه در مراسم تودیع خود و معارفه دادستان جدید مرکز استان سمنان به میزبانی دادگستری سمنان ضمن بیان اینکه در سال های اخیر که تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بر اقتصاد سبب نامگذاری سال ها به نام رونق تولید و اقتصاد مقاومتی شده، مجموعه دستگاه قضائی استان با تشکیل جلسات مستمر و کارآمد، تلاش داشت تا با همکاری مسئولان استان مشکلات مختلف تولید کنندگان و صنعتگران را برطرف کند.
وی با بیان اینکه دستگاه قضائی همچنین در سنوات اخیر در شورای گفتگوی بخش خصوصی با دولت حضور فعال داشته و مشکلات صنعتگران را پیگیری کرده است.
رتبه برتر سمنان در ابلاغ الکترونیکی
دادستان کنونی شیراز بیان کرد: مردمی بودن، تکریم ارباب رجوع و جلب اعتماد مردم نسبت به دستگاه قضا از برنامه های دادستانی مرکز استان سمنان بوده است و از سوی دیگر باید با حمایت رئیس دادگستری مرکز، هر سال جلسات با دادسراهای سطح استان برگزار و رویه واحدی اتخاذ شود.
آسیابی با بیان اینکه دادستان حافظ حقوق عمومی است، گفت: با برخورد قاطع و حمایت از ضابطان قضائی، خوشبختانه هیچ گونه دغدغه امنیتی در سطح استان سمنان نداریم و لذا از این حیث زبانزد کل کشور است.
وی همچنین بیان کرد: استان سمنان از حیث ابلاغ الکترونیکی نیز رتبه اول کشور را دارا است و در بحث ارتقا سلامت اداری، دادستانی مرکز استان ضمن برخورد قاطع با مفسدان، حمایت قاطع خود را از مدیران سالم و شجاع نشان داد.

سرخط اخبار