تهیه کننده سریال تلویزیونی شهید شهریاری از آخرین وضعیت جسمی مهران رجبی خبر داد و گفت: فردا این بازیگر سینما و تلویزیون از بیمارستان مرخص می شود و به قرنطینه خواهد رفت.

- اخبار فرهنگی -
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، 28 شهریورماه با مهران رجبی گفت وگو کردیم و متوجه شدیم این بازیگر شناخته شده در سر صحنه فیلمبرداری سریال تلویزیونی "شهید شهریاری" در زنجان درگیر بیماری کرونا شده است. او در جریان این گپ و گفت از مردم خواست دعا کنند زودتر به صحنه برگردد.
مهران رجبی در این سریال شخصیت "مش باقر" پدربزرگ شهید مجید شهریاری را ایفا می کند. البته وضعیت کنونی اش و قرنطینه ای که باید سپری کند همه بستگی به ادامه حضور مهران رجبی در این مجموعه تلویزیونی دارد.
مهران رجبی به مراقبت های ویژه نرفته!
مصطفی علمی فرد تهیه کننده سریال شهید شهریاری از آخرین وضعیت جسمانی مهران رجبی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم گفت: اخبار ضد و نقیضی درباره وضعیت جسمانی مهران رجبی در فضای مجازی وجود دارد که کماکان برخی می گویند ایشان به مراقبت های ویژه رفته اند و حال خوبی ندارند.
10 روز قرنطینه خانگی
وی با اشاره به ترخیص و قرنطینه خانگی افزود: بحمدالله آقای رجبی از روز اولی که درگیر این بیماری شدند کاملاً کرونای سبکی را پشت سر گذاشتند و خدا را شاکریم به بخش مراقبت های ویژه نرفتند. حتی روزی یکی دو ساعت در فضای باز راه می رفتند. قرار است مهران رجبی فردا از بیمارستان مرخص شود و بنابر نظر پزشک مربوطه، 10 روز در خانه قرنطینه شود.
حال همه هنرمندان پروژه خوب است
تهیه کننده سریال "شهید شهریاری" درباره وضعیت جسمی دیگر عوامل و هنرمندان پروژه، تأکید کرد: حال همه خوب است و از همه تست گرفته ایم، امروز جواب این تست ها آمد و هیچ بازیگر و عواملی کرونا نداشتند. این را هم بدانید ایشان صبح روز دوشنبه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار