میلیاردر مفسد سوژه سریال می شود/ چهره هایی که به دردسر افتادند

خبرگزاری مهر چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۹:۴۹

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، پاتریشیا هیتون قصد تولید سریالی بر مبنای مجموعه مقالاتی دارد که در «میامی هرالد» و با تمرکز بر پرونده جفری اسپتین به عنوان یک سوء استفاده گر سریالی از کودکان به عنوان کارگران جنسی نوشته شده بود.
این پروژه اکنون در «استورید میدیا گروپ» در دست ساخت است. طبق آنچه منابع گفته اند، کریس جرولمو که بیش از همه برای نوشتن «سوزاندن می سی سی پی» با بازی جین هکمن و ویلم دفو در سال ۱۹۸۸ شناخته شده، برای نوشتن فیلمنامه بر مبنای این مقاله ها انتخاب شده است.
این مقاله ها در سه قسمت توسط جولی کی براون روزنامه نگار تحقیقی در نوامبر ۲۰۱۸ نوشته شدند و دربرگیرنده مصاحبه هایی با چندین قربانی سوء استفاده های اپستین بودند.
خبر ساخت این سریال تنها ۳ روز پس از آن منتشر شد که اپستین در سلول زندانش در منهتن دست به خودکشی زد.
پرونده اپستین توجه رسانه ها را به شدت جلب کرده و بخشی از دلایل این امر به دلیل دوستان نزدیک او در هالیوود، وال استریت و واشینگتن بوده است.
مشکلات حقوقی این میلیاردر باعث شده تا گرفتاری هایی برای افردی که در صنعت سرگرمی و سیاست با او در ارتباط بوده اند هم ایجاد شود. از جمله این ها پگی سیگل کارشناس روابط عمومی و برنامه ریز برنامه های هالیوودی بود که روشن شد برای اپستین حضور در برنامه های خاص و اجتماعی را ترتیب می داده و در ازای آن امکانات رایگان سفر دریافت می کرد.
در ماه جولای امسال دادستان های فدرال منهتن اپستین را برای قاچاق جنسی دختران ۱۴ ساله دستگیر و در نهایت با توجه به شواهد، امکان آزادی به قید وثیقه را نیز از وی سلب کردند. در صورت محکوم شدن وی، احتمال ۴۵ سال زندانی پیش روی وی ...

سرخط اخبار