به گزارش مشرق، محمد ایمانی، فعال رسانه ای در خصوص اقدام توهین آمیز فرانسه به ساحت مقدس پیامبر در کانال تلگرامی خود نوشت: رذالت و اصرار ماکرون بر حمایت از اهانت به ساحت پیامبر اعظم (ص)، حاکی از درماندگی او در اداره دولت فرانسه و اصرار بر ایجاد دو قطبی در این کشور است.
او طی یک سال اخیر به خاطر سوء مدیریت اقتصادی شدید، آماج اعتراضات خیابانی بی سابقه بود؛ و کرونا موجب شد این سوء مدیریت در قالب رکود و بیکاری گسترده شدت بگیرد.
فرانسه همچنین یکی از بالاترین آمار ابتلای به کرونا را دارد. طبق آمار رسمی، تعداد مبتلایان این روزها در فرانسه، ۴۱ تا ۴۵ هزار نفر اعلام شده؛ اما یک کارشناس بیماری های عفونی فرانسه می گوید ابتلای روزانه در این کشور بالای ۱۰۰ هزار نفر در روز است.
ماکرون، ناتوان از نجات اقتصاد بحران زده و کرونا زده فرانسه، در صدد انحراف اذهان عمومی از بی کفایتی خویش و تشدید فضای امنیتی است. او همچنین می کوشد با ایجاد دوقطبی و تظاهر به دفاع از ارزش های لیبرالی، مانع از گرایش روز افزون به دین مبین اسلام شود.
حماقت ماکرون، اعتبار فرانسه را نزد کشورهای اسلامی نابود کرد. او سعی داشت جای پایی در لبنان و عراق دست و پا کند؛ اما اکنون به یکی از منفورترین سیاستمداران دنیا نزد ملت های مسلمان منطقه تبدیل شده است. عجیب و تلخ این که کسانی در ایران به این سیاستمدار رذل و درمانده فرانسوی امید بسته بودند.
*بازنشر مطالب شبکه های اجتماعی به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان از فضای این شبکه ها منتشر می شود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار