سر مربی شهر خودرو بعد از باخت تیمش به استقلال گفت:همه بازیکنان در حد خودشان توان گذاشتند، نمی توانیم یقه کسی را بگیریم که بد بازی کرده و من از تیم راضی هستم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل استقلال گفت: پیش بینی می کردیم که بازی سختی داشته باشیم. با توجه به فضای سنگین در ورزشگاه، نیمه اول متعادل بود اما در نیمه دوم فشار استقلال بیشتر بود. ما خوب دفاع کردیم و موقعیت های زیادی به حریف ندادیم. موقعیت های استقلال نیز روی اشتباهات فردی ما بود. می توانستیم گل ساده و راحت را نخوریم. هر چه در توان بازیکنانم بود را آن ها ارائه کردند. با توجه به سنگینی مسابقه و ظرفیت تیم ما، در حد خودمان بازی خوبی ارائه کردیم. به تیم استقلال و هواداران این تیم، این برد را تبریک می گویم. استقلال تیم بهتری شده و بازی به بازی بهتر شده است. این مسابقه می توانست مساوی تمام شود اگر ما اشتباه نمی کردیم. باید تمرکز خود را برای ادامه کار و بازی روز دوشنبه با سپاهان حفظ کنیم.
او در واکنش به سوالی درباره بی انگیزگی شاکری گفت: همه ما انگیزه زیادی داشتیم. بحث بی انگیزگی بازیکنان را رد می کنم و قبول ندارم. فکر می کنم توپ روی یک انتقال به حمله تبدیل به گل شد و مهاجمان ما جا ماندند. همه بازیکنان در حد خودشان توان گذاشتند، نمی توانیم یقه کسی را بگیریم که بد بازی کرده و من از تیم راضی هستم. با توجه به موقعیت و شرایطی که داشتیم، از تیم رضایت دارم. ما تیم نوپایی هستیم و بازی های سنگین با تیم های بزرگ به ما کمک می کند باشگاه بزرگی باشیم. تا به امروز در امتیاز گیری خوب عملکرد کردیم.
سرمربی شهرخودرو در واکنش به این سوال که قبول دارد تیمش ضد فوتبال بازی می کرده، اظهار کرد: تیم حریف فشار می آورد، می توانیم دفاع نکنیم؟ وقتی توپ نداریم، فضا سنگین است و حریف تیمی مانند ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار