سه زائر اربعین در سانحه رانندگی جان باختند

ایرنا پنج شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۱
کرمانشاه- ایرنا- رئیس پلیس راه استان کرمانشاه از برخورد یک دستگاه خودروی سواری تویوتا با ۲ دستگاه اتوبوس خبر داد و گفت: متاسفانه براثر این حادثه سه سرنشین خودروی سواری که جزو زائران اربعین بودند، جان خود را از دست دادند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سرهنگ «محمد حیدری» در جمع خبرنگاران اظهارداشت: این حادثه مرگبار حوالی ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح امروز (پنجشنبه - ۱۸ مهر) در محور حمیل - سرابله رخ داد.
وی افزود: براثر این سانحه راننده و ۲ سرنشین دیگر خودرو شامل یک خانم و یک پسر نوجوان که اعضای یک خانواده بودند جان خود را از دست دادند.
سرهنگ حیدری تصریح کرد: بررسی همکاران ما نشان می دهد این خانواده از زیارت کربلا و از طریق مرز مهران به کشور بازگشته بودند که دچار این حادثه شدند.
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه تصریح کرد: طبق بررسی های به عمل آمده انحراف به چپ خودروی تویوتا به علت خواب آلودگی علت وقوع این حادثه مرگبار بوده است.
وی گفت: در این سانحه مشکل خاصی برای رانندگان و سرنشینان ۲ دستگاه اتوبوس که با خودرو سواری برخورد داشتند، رخ نداده و تعدادی از آنها دچار جراحت های مختصر شدند.
سرهنگ حیدری یادآوری کرد: رانندگان و زائران اربعین باید توجه کنند که به هیچ عنوان در حالت خستگی و خواب آلودگی در جاده ها تردد نکنند چرا که کوچکترین غفلت می تواند عواقل جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.
رئیس پلیس راه استان کرمانشاه در پایان گفت: محورهای حمیل - سرابله، هرسین و نورآباد به سمت بیستون، سنقروکلیایی - بیستون، اسلام آبادغرب - ایوانغرب، سرپل ذهاب به قصرشیرین و نهاوند - کنگاور که مسیرهای اصلی تردد بیشتر زائران اربعین است ۲ طرفه بوده و امکان تصادف رخ به رخ در این شرایط با کوچکترین غفلت زیاد است.
۷۴۵۸/۸۰۶۶

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار