باند دوم فرودگاه اردبیل به سامانه هواشناسی مجهز می شود

خبرگزاری تسنیم چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۴
مدیرکل فرودگاه های استان اردبیل گفت: رئیس سازمان هواشناسی برای پیگیری تجهیز باند دوم فرودگاه اردبیل به سامانه هواشناسی قول مساعد داد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، سیدفخرالدین هاشمی بعد از ظهر امروز در بازدید رئیس سازمان هواشناسی از فرودگاه اردبیل اظهار داشت: باند دوم فرودگاه اردبیل به سامانه هواشناسی تجهیز می شود که در این زمینه تمهیدات لازم انجام یافته و تکمیل این عملیات در اولویت است.
وی با اشاره به این که پروژه های ترمینال جدید، باند 33-15 و VIP وضعیت مناسبی دارد بیان کرد: بر روی باند 33-15 یک سامانه هواشناسی RVR نصب شده و یکی از مسائل ما نصب سامانه هواشناسی بر روی باند دوم فرودگاه است که به دلیل موقعیت آن، توسط ایستگاه هواشناسی پوشش داده نمی شود و در مذاکره ای که داشتیم معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور قول داد این موضوع را پیگیری کند.
ساخت ترمینال بین المللی فرودگاه شیراز متوقف شد/تذکر کتبی نماینده شیراز به وزیر راه
مانور کامل دوسالانه طرح اضطراری فرودگاه اردبیل برگزار می شود
زیرساخت های فرودگاه اردبیل برای انجام پروازهای خارجی آماده است
ترمینال بزرگ فرودگاه اردبیل در سفر رئیس جمهور به اردبیل به بهره برداری می رسد
هاشمی در مورد پروژه های در حال اجرای فرودگاه گفت: اکنون ترمینال جدید دو منظوره داخلی و خارجی فرودگاه با وسعت هشت هزار و 100 مترمربعی و اعتبار 600 میلیارد ریالی به اتمام رسیده است و امید می رود در سفر ریاست جمهوری در اوایل مهرماه 98 افتتاح خواهد شد و پاویون دولت نیز به اتمام رسیده است که در همین سفر افتتاح خواهد شد.
مدیرکل فرودگاه های استان اردبیل افزود: پروژه بهسازی باند 33-15 فرودگاه به پیشرفت 48 درصدی رسیده است که اعتبار در نظر گرفته شده برای بهسازی و تجهیز مجدد آن یک هزار ...

سرخط اخبار