حضور بی سابقه کاراته کاران خوزستانی در لیگ پایه استان

تابناک شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۳۷
هفته اول لیگ کاراته خوزستان در رده سنی پایه با استقبال بی سابقه ورزشکاران استان همراه بود.

هفته اول این پیکارها روز گذشته، ۱۷ آبان ماه، به میزبانی اهواز برگزار شد. چهارده تیم در رده سنی نونهالان، شش تیم در رده سنی نوجوانان و پنج تیم در رده سنی جوانان در این رقابت ها حضور داشتند.
حدود ۲۵۰ کاراته کا از شهرستان های اهواز، ایذه، شوش دانیال، رامهرمز، اندیمشک و باغملک در این مرحله حضور داشتند که در نوع خود بی سابقه بود.
به گزارش ایسنا، در دور اول گروه الف رده سنی نونهالان، تیم آبادیس رامهرمز در مبارزه با میلاد اندیمشک به برتری رسید و در دیدار دوم این گروه نیز تیم های اقتدار اهواز و نام آوران ایذه مقابل یکدیگر قرار گرفتند که مبارزه با نتیجه تساوی به پایان رسید.
در دور دوم نیز میلاد اندیمشک به مصاف نام آوران ایذه رفت که در پایان موفق به شکست حریف خود شد. در دیگر بازی نیز تیم های اقتدار اهواز و آبادیس رامهرمز برابر هم صف آرایی کردند که برنده این دیدار آبادیس بود.
در دور اول گروه ب رده نونهالان نیز، تیم های کهکشان اهواز و یکتا اهواز مقابل هم قرار گرفتند که تیم یکتا توانست رقیب خود را شکست دهد و در مبارزه دوم این گروه، تیم سردار هور اهواز بر تیم مدافعان حرم اهواز غلبه کرد.
در دور دوم گروه ب، تیم های کهکشان اهواز و مدافعان حرم اهواز به مصاف یکدیگر رفتند که مدافعان حرم پیروز این دیدار بود. در بازی دوم نیز تیم یکتا توانست بر تیم سردار هور اهواز غلبه کند.
گروه ج رده سنی نونهالان نیز با سه بازی پیگیری شد که در دوره اول، تیم های وادوکای اهواز و الماس ایذه مقابل یکدیگر قرار گرفتند که ایذه پیروز این دیدار بود و در دیدار دوم این دور، تیم شهدای ابوذر شوش بر بدر اهواز غلبه کرد. همچنین دوره دوم با یک رقابت پیگیری شد که تیم های ...

سرخط اخبار