پدیده فوتبال آلمان و باشگاه بایرلورکوزن منتظر تعیین جایگاه چلسی است تا پاسخ مثبت یا منفی دهد.

به گزارش خبرگزاری فارس، در ماه های اخیر«کای هافرتس» در رادار تیم های بزرگ بسیاری قرارگرفت. چند ماه قبل که هنوز کرونا ظهور نکرده بود، رسانه ها گزارش می دادند که ستاره 21 ساله به یکی از تیم های بایرن مونیخ، لیورپول، منچستریونایتد، پاری سن ژرمن، رئال مادرید یا چلسی می رود.
اما وقتی کووید 19 آمد و با خودش، بحران عظیم مالی آورد، برخی تیم ها از کورس رقابت بر سر بازیکن خوش آتیه کنار رفتند.
بایرن مونیخ با خرید چند بازیکن از جمله لروی سانه، لیست بازیکنانش را بست. لیورپول اعلام کرد به خاطر مشکلات مالی، امسال خریدهای سنگین نخواهد داشت و عملا از گردونه رقابت خارج شد.
در این حالت شایعات زیادی مبنی بر شور و هیجان تیم های منچستریونایتد و چلسی انگلیس بابت هافرتس شنیده شد.
او تیم قدیمی لیگ برتر که در رقابتی فشرده بر سر حضور در رقابت های فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا هستند.
طبق گزارش تلویزیون انگلیس، شانس حضور هافرتس در چلسی بیشتر از تیم اولدترافوردی است. با توجه به این نکته که ابی پوشان 3 هفته قبل تیمو ورنر را از آر.ب لایپزیگ به خدمت گرفتند، ستاره لورکوزنی تمایل بیشتری برای رفتن به تیم لندنی داشته است.
البته آنگونه که این رسانه مصور عنوان کرد ستاره آینده تیم ملی آلمان منتظر تعیین تکلیف چلسی در رقابت های فصل جاری لیگ برتر و قطعی شدن حضورش در لیگ قهرمانان فصل آینده اروپاست.
شبکه تلویزونی مدعی است در صورتی که چلسی به لیگ قهرمانان راه پیدا کند، هافرتس به حضور در تیم استفموردبریجی پاسخ مثبت خواهد داد.
اکنون آبی پوشان در فاصله 2 هفته تا پایان فصل جاری در رده سوم لیگ برتر جای گرفته و از شانس خوبی برای حضور در مسابقات اروپایی برخوردار هستند.

سرخط اخبار