امام جمعه موقت خلخال گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) زحمات بسیاری برای اقتدار دین اسلام کشیدندو به حقیت شهید راه ولایت هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، حجت الاسلام احمد شاد با تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) و اینکه آن حضرت زحمات زیادی را برای اقتدار دین اسلام کشیدند اظهار کرد: حضرت فاطمه زهرا(س) به حقیت شهید راه ولایت است.
وی افزود: ایشان در کنار حضرت امیرالمومنین علی(ع) بارها از کفر زمان سیلی خورده و جان خود را در راه اسلام و دفاع از آرمان اسلام فدا کردند.
امام جمعه موقت خلخال با اشاره به مناسبت های هفته و سالروز شهادت شهید نواب صفوی بیان کرد: شهید نواب از جمله کسانی است که رهبر معظم انقلاب همیشه از این شخصیت تجلیل و تقدیر کردند چرا که در دفاع از حریم ولایت و امامت این شخص تاثیر عمده ای در زمان خود داشته است.
وی ضمن پاسداشت مقام حضرت زهرا(س) به عنوان الگوی برتر جامعه اسلامی برای همه و مخصوصا بانوان جامعه اسلامی گفت: پیروی از راه این شهیده ولایت می تواند در ادامه سربازی امام زمان(عج) ما را یاری کند.
حجت الاسلام احمد شاد، حضرت فاطمه زهرا(س) را یک تکیه گاه موثر در اسلام برای ادامه حیات اسلام ناب خواند و بیان کرد: پیام حضرت زهرا (س)، دین مداری، ولایت مداری و عمل به هنگام است و در این لحظه که دشمنان قصد حمله به چهارچوب و خیمه نظام را دارند وظیفه است تا ملت با بصیرت در جامعه از این حریم دین دفاع کنند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار