فرماندار جدید گچساران: کار مردم را با نگرش سیاسی و باندبازی قاطی نکنیم/تمجید امام جمعه از اتابک

آوای جنوب . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۲۳:۴۰

.
آوای جنوب 
 مرداد سال ۹۸ علیرضا اتابک به عنوان چهارمین فرماندار دولت تدبیر و امید سکاندار مدیریت اجرایی شهرستانی شد که همواره آبستن بازی های سیاسی بود و از ریل توسعه جا مانده است.
با گذشت ۱۷ ماه از حضور اتابک در کهگیلویه تغییر و تحولات در مدیریت ارشد اجرایی شهرستان امروز در حالی خبری شد که فرماندار از انتصابات بی اطلاع بود و از شنیدن خبر انتصاب فرماندار جدید و انتقال خود به گچساران شوکه شد.
آیین تکریم و معارفه فرمانداران کهگیلویه با حضور معاون سیاسی استاندار، امام جمعه و اعضای شورای تأمین شهرستان در فرمانداری دهدشت برگزار شد.
حجت الاسلام علی وحدانی فر در این آیین مسئولیت در نظام اسلامی را توفیق خدمت دانست و اظهار داشت: در نظام شیعی و ولایی پذیرش مسؤولیت امانت الهی است.
امام جمعه کهگیلویه با اشاره به خاص بودن شرایط این شهرستان افزود: آقای اتابک فرماندار پیگیر، سخت کوش، فعال و پای کار بود.
وی ادامه داد: این جانباز جنگ تحمیلی با همان روحیه دفاع مقدس برای خدمت شبانه روز تلاش می کرد روحیه خستگی ناپذیر، جهادی و انقلابی داشت.
حجت الاسلام وحدانی فر گفت: آقای اتابک خود را سرباز نظام دانسته و مدیر بودن برای اسلام را بر خوش خدمتی به افراد و گروه ها ترجیح می داد.امیدواریم فرماندار جدید نیز با روحیه جهادی و با در نظر گرفتن شرایط کهگیلویه خدمت کند و برای هر دوی بزرگوار آرزوی موفقیت داریم.
علیرضا اتابک در این نشست در حالی که از تصمیم  وزارت کشور  در تغییرات مدیریتی اظهار بی اطلاعی می کرد گفت: تا ساعت ۹ امروز که همراه با فرماندار گچساران بودم اطلاع نداشتم شوکه شدم حتی نمی دانستم فرماندار جدیدی که جایگزین شده کیست.
اتابک به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار