حجت الاسلام ابراهیمی پور از نیروهای امنیتی کشور خواست ابعاد پیچیده توطئه دشمنان را برای مردم باز کنند و گفت: اکنون دشمنان نظام به این نتیجه رسیده اند که برای رسیدن به اهداف شوم خود و تغییر سیاسی، باید باورهای مردم را تغییر دهند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از منطقه آزاد اروند، «حجت الاسلام علی ابراهیمی پور» امروز (جمعه 8 آذر) در خطبه های عبادی سیاسی این هفته نماز جمعه آبادان، با اشاره به اینکه اصول تقوا حمایت از نظام و حکومت اسلامی است اظهار کرد: رعایت اصول تقوا باعث می شود مردم اکنون میان خطاهای مسئولان و اصل نظام فرق بگذارند.
امام جمعه آبادان تصریح کرد: اجرای این طرح نیازمند تدبیر دولتمردان بود چراکه دشمن در بهمن ماه امسال قصد داشت با ایجاد آشوب در کشور از این فرصت برای ضربه زدن به نظام استفاده کند.
وی با بیان اینکه دشمن افکار عمومی و ارادت مردم به انقلاب و نظام را هدف قرار داده است افزود: دشمن در جریان اغتشاشات اخیر قصد ایجاد تفرقه در میان مردم را داشت اما همه اهداف و نقشه های شوم آنان با آگاهی و بصیرتی که مردم ما داشتند نقش بر آب شد.
حجت الاسلام ابراهیمی پور با اشاره به اینکه امروز جنگ دشمن با نظام و محور مقاومت تغییر کرده به جنگ اراده ها و بازی با افکار عمومی تبدیل شده است اضافه کرد: نیروهای امنیتی ابعاد پیچیده توطئه دشمنان را برای مردم باز کنند.
وی با بیان اینکه اکنون دشمنان نظام به این نتیجه رسیده اند که برای رسیدن به اهداف شوم خود و تغییر سیاسی، باید باورهای مردم را تغییر دهند ابراز کرد: آنها برای رسیدن به این هدف اشتغال و گرانی را بهانه قرار دادند تا به نظام و ارزش های انقلاب اسلامی ضربه بزنند .
امام جمعه آبادان با اشاره به نا آرامی های اخیر که پس از اصلاح نرخ بنزین در کشور به وجود آمد عنوان کرد: ملت ایران اسلامی توطئه عظیم و بسیار پیچیده دشمن را که با هزینه های استکبار و صهیونیسم در حال شکل گرفتن بود، خنثی کرد و نقش مردم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار