سرمربی والیبال دانشجویان: سرمایش آکادمی المپیک کار نمی کند/ در فدراسیون والیبال آرامش داریم

ایسنا یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲
سرمربی تیم ملی والیبال دانشجویان ایران با بیان اینکه بدلیل خرابی سیستم سرمایشی آکادمی ملی المپیک، تمریناتمان را در محل فدراسیون از سر می گیریم، گفت: امیدوارم بتوانیم تا زمان اعزام از محل تمرین فدراسیون والیبال استفاده کنیم چرا که آنجا آرامش داریم.

علی پور عروجی در گفت وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت تیم ملی والیبال دانشجویان ایران که خود را برای حضور قدرتمند در سی امین دوره بازی های یونیورسیاد ۲۰۱۹ ایتالیا آماده می کند، اظهار کرد: به دلیل انجام تمرینات تیم های ملی والیبال در محل فدراسیون و مهیا نبودن امکان ادامه تمرینات تیم ملی دانشجویان در فدراسیون، مجبور شدیم چند روزی را به آکادمی ملی المپیک برویم اما خراب بودن تاسیسات سرمایشی واقعاً کار را برای ما سخت کرده بود و بچه ها در شرایط بدی تمریناتشان را پیگیری می کردند. به همین دلیل مجبور بودیم تمریناتمان را بعد از ظهرها انجام دهیم تا بچه های تیم کمتر اذیت شوند.
سرمربی تیم ملی والیبال دانشجویان ایران افزود: به دلیل سختی انجام تمرینات در آکادمی المپیک و مهیا نبودن شرایط لازم، در نهایت با همکاری فدراسیون والیبال از امروز (یکشنبه) به مدت ۳ روز تمریناتمان در فدراسیون برگزار می کنیم و هفته آینده نیز ۳ روز در فدراسیون تمریناتمان را ادامه خواهیم داد. برگزاری تمرینات در فدراسیون والیبال به بچه ها و کادر فنی آرامش می دهد چرا که همه امکانات لازم برای برگزاری تمرین مهیاست و امیدوارم با هماهنگی هایی که با مسئولان فدراسیون خواهیم داشت و کمک آن ها بتوانیم تا زمان اعزام تمریناتمان را در محل فدراسیون ادامه دهیم. مسئولان فدراسیون درگیر برگزاری لیگ ملت های والیبال هستند اما امیدواریم بتوانیم تمرینات هفته پایانی قبل از اعزام را در سالن فدراسیون برگزار کنیم.
وی درباره برنامه های پیش روی تیم ملی نیز گفت: طی روزها و هفته های اخیر تمریناتمان را با جدیت و فشار زیاد برگزار کردیم و در ادامه نیز از ...

سرخط اخبار