خطیب نماز جمعه اهل سنت بندرعباس گفت: هنگامی که جامعه در بستر نابسامانی های اقتصادی و اجتماعی قرار می گیرد انسان های نیکوکار در این لحظات هم نوعان خود را تنها نمی گذارند و آنها را رها نمی کنند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس ، شیخ یوسف جمالی در خطبه های نماز جمعه اهل سنت بندرعباس اظهار داشت: صدقه یکی از دستورات دین اسلام است، صدقه باعث حل مشکل نیازمندان و نزدیکی قلوب به یکدیگر می شود.
امام جمعه بندرعباس: عمق فاجعه سیل در جاسک بیشتر از سیستان و بلوچستان است/نگران فراموش شدن مردم سیل زده هرمزگان هستیم
امام جمعه بندرعباس: دولت با جدیت خسارت های ناشی از سیل در شرق هرمزگان را جبران کند
وی افزود: هنگامی که انسانی نیکی می کند، در ابتدا خودش احساس رضایت و آرامش می کند این یعنی در بخشش و نیکی هر دو طرف سود می برند.
امام جمعه و جماعت اهل سنت بندرعباس اظهار داشت: اهمیت صدقه در بزرگی آن نیست ممکن است فرد خود نیازمند باشد اما نیاز خود را تحمل کند و صدقه بدهد، صدقه در وقت نیاز ارزش چندبرابر دارد و نشانه غنای نفس است.
شیخ جمالی بیان کرد: صدقه دادن نوعی معامله با خداست و کسانیکه صدقه می دهند خداوند راه هایی را برای شان می گشاید.
خطیب نماز جمعه اهل سنت بندرعباس گفت: صدقه تنها مادی و مالی نیست، نیکی کردن به دیگران، احترام گذاشتن به همسر، لبخند زدن و مشکلی را از کسی حل کردن هم صدقه هستند.
شیخ جمالی گفت: هنگامی که جامعه در بستر نابسامانی های اقتصادی و اجتماعی قرار می گیرد ارزش دستورات دینی مثل صدقه خود را بیشتر نشان می دهند انسان های نیکوکار در این لحظات هم نوعان خود را تنها نمی گذارند و آنها را رها نمی کنند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار