منچستریونایتد و پاری سن ژرمن حساس ترین دیدار چهارشنبه شب لیگ قهرمانان اروپا را برگزار خواهند کرد.

به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا چهارشنبه شب چند دیدار برگزار می شود. 
گروه E
سویا- چلسی 
رن- کراسنودار 
تکلیف این گروه مشخص شده است و دو تیم سویا و چلسی توانستند صعود خود را به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا قطعی کنند. دیدار این هفته دو تیم جنبه سرگروهی دارد و قطعا هر دو تیم به دنبال اول شدن در گروه خواهند بود. هم فرانک لمپارد سرمربی تیم چلسی و هم یولن لوپتگی سرمربی سویا تمام داشته های خود را برای پیروزی به کار خواهند گرفت. 
گروه F
کلوب بروخه - زنیت سن پترزبورگ 
بوروسیادورتموند - لاتزیو 
سردار آزمون مهاجم تیم فوتبال ایران بالاخره آمادگی بازی خود را پیدا کرده است و می تواند برابر بروخه در بلژیک بازی و گلزنی کند. تیم او اصلا شرایط خوبی ندارد و این هفته حتی از پس آرسنال تولا نیز برنیامد و بازی بدون گل به پایان رسید. 
در دیگر دیدار این گروه دو تیم بوروسیادورتموند و لاتزیو به مصاف هم خواهند رفت. زنبورها بعد از شکست غافلگیر کننده برابر کلن در بوندسلیگا به دنبال جبران مافات هستند ولی لاتزیو این روزها غیرقابل پیش بینی ظاهر شده است و هر احتمالی برای این دیدار است.
گروه G
فرانتس واروش- بارسلونا 
یوونتوس - دیناموکیف 
این گروه نیز همه چیز کاملا مشخص شده است و تنها یک تیم از بین دیناموکیف و فرانتس واروش راهی لیگ اروپا خواهد شد. جدال صدرنشینی نیز بین دو مدعی قهرمانی است. یوونتوس بعد از تساوی ناامید کننده برابر بنونتو امیدوار به بازگشت به روند پیروزی است. بارسلونا نیز توانست اوساسونا را در لالیگا شکست دهد و خودش را به بالای جدول رده بندی نزدیک کند. تیم رونالد کومان هر چقدر در لالیگا پر نوسان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار