اکوفارس: نماینده مردم کرمان در مجلس از کسری ۲۰۰ هزار میلیارد تومانی بودجه دولت خبر داد و گفت: از ابتدای آبان ماه ۵۰ درصد افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را داریم.

به گزارش تسنیم، محمدمهدی زاهدی صبح امروز در آیین تقدیر از کارکنان اداره کل استاندارد استان کرمان به مناسبت 23 مهرماه روز جهانی استاندارد با تسلیت ایام عزاداری پایان ماه صفر و گرامیداشت روز استاندارد اظهار داشت: کار کردن در شرایط امروز جامعه با وجود شیوع ویروس کرونا، شرایط تقریباً سخت اقتصادی و براورده کردم انتظارات زیاد مردم کار دشواری است.
وی با بیان اینکه دولت امسال حدود 200 هزار میلیارد تومان کسری بودجه دارد افزود: کل بودجه کشوربیش از 4 هزار میلیارد تومان است که کسری 200 هزار میلیاردی عدد بالایی است.
عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در موقعیتی قرار داریم که خیلی از نهادهای دولتی ما با مشکل بودجه مواجه هستند گفت: در این شرایط امسال اتفاقات زیادی در حوزه افزایش حقوق ها داشتیم.
وی با بیان اینکه این افزایش حقوق ها نه تنها برای کارکنان دولت که برای بازنشستگان تامین اجتماعی نیز بوده است ادامه داد: از ابتدای آبان ماه به طور متوسط افزایش 50 درصدی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را داریم.
زاهدی با اشاره به نقش استاندارد در ارتقای جایگاه کشور در حوزه اقتصاد و تجارت بین الملل گفت: متاسفانه فرصت طلبی عده ای در سال های گذشته و صادرات محصولات بی کیفیت ایرانی به دیگر کشورها باعث شد که ما بازار خود را در عرصه جهانی از دست بدهیم و دیگر کشورها جایگاه ما را تصاحب کنند.
وی با بیان اینکه توجه به استاندارد محصولات صادراتی اهمیت ویژه ای در بازاریابی، فروش و تبلیغ کالای ایرانی دارد افزود: بخش مهمی از تحقق جهش تولید به صادرات و ارزآوری محصولات برمی گردد.
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با اشاره ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار