رکابزن ملی پوش ایران گفت: از الان برای المپیک برنامه ها را شروع کنند می توان در توکیو نتیجه گرفت اما برنامه فدراسیون حتی برای قهرمانی آسیا مشخص نیست چه برسد به المپیک.

امیر کلاهدوز در گفتگو با ایسنا درباره اینکه تا المپیک چه برنامه ریزی می توان انجام داد تا یک سهمیه دوچرخه سواری ایران در توکیو نتیجه بگیرد، بیان کرد: اگر قرار باشد مانند دوره های قبل بدون آگاهی از مسیر و شناخت نفرات گزینه را انتخاب کنند، نتیجه مثل دفعات قبل می شود. آن طور که من اطلاع دارم مسیر المپیک کوهستانی است و حتی بزرگان دوچرخه سواری جهان نظیر کریس فروم از الان دارند در مسیر المپیک تمرین می کنند.
اگر فدراسیون برای المپیک انتخاب غلطی داشته باشد، برای آن رکابزن فقط مسافرت خوبی خواهد بود
او ادامه داد: با توجه به اینکه مسیر سربالارو است بنابراین مشخص است در ایران چه کسی برای این مسیر مناسب است. اگر فدراسیون انتخاب غلطی کند و رکابزن کفی رو به المپیک بفرستد، المپیک فقط می تواند برای آن رکابزن مسافرت خوبی باشد!
برای آسیایی بهمن ماه برنامه نداریم چه رسد به المپیک
کلاهدوز در مورد اینکه فدراسیون هنوز گزینه های اعزام به المپیک را مشخص نکرده و حتی برنامه خاصی هم برای نتیجه گرفتن در المپیک ارائه نکرده است، تصریح کرد: همیشه همین طور بوده و کارها را دقیقه 90 انجام می دهند. ما در بهمن ماه قهرمانی آسیا جاده را پیش رو داریم. هیچ برنامه ای برای این مسابقات مشخص نیست چه برسد به المپیک.
باید فرد اعزامی به المپیک را مشخص و برنامه ریزی کنند
رکابزن ملی پوش ایران در پاسخ به این پرسش که در این 9 ماه می توان کار خاصی انجام داد تا در المپیک نتیجه گرفت، تصریح کرد: اگر از الان فدراسیون برنامه ریزی کند می توان کاری کرد. رییس فدراسیون گفته اگر باشگاه ها اعزام به مسابقات نداشته باشند خود فدراسیون اعزام خواهد داشت تا رکابزن آمادگی داشته باشد. ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار