رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی از شناسایی اموال مسروقه در سامانه "نما" خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی ، سرهنگ سید غلامرضا حسینی گفت: سامانه نمایشگاه مجازی اموال مکشوفه (نما) در اواخر سال ۱۳۹۷ با هدف اجرایی کردن فرامین فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی) در تسهیل و تسریع در پاسخگویی به خواسته های مشروع مردم، ایجاد زمینه بالا بردن احساس امنیت عمومی و همچنین شناسایی سریع صاحبان اموال مکشوفه و استرداد آن به مالکان برای ارتقاء رضایتمندی مردم، طراحی شده است.
وی افزود: نمایشگاه مجازی اموال مکشوفه (نما) سامانه ای است که از آن برای ثبت مشخصات و شماره سریال کالا های مسروقه توسط پلیس آگاهی استفاده می شود و به وسیله آن مالباختگان می توانند به صورت مجازی کالا های کشف شده را رصد کنند.
رئیس پلیس آگاهی استان از مالباختگان خواست با توجه به شیوع ویروس کرونا، حتی المقدوراز مراجعه حضوری برای شناسایی اموال سرقت شده خودداری و برای شناسایی اموال خود به سامانه نما مراجعه کنند.
سرهنگ حسینی گفت: این سامانه علاوه بر عدم مراجعه حضوری افراد به مقر پلیس، دسترسی به اطلاعات اموال کشف شده را آسان کرده است.
وی با اشاره به ثبت بیش از ۶۵ قلم کالای مکشوفه در سامانه نما، افزود: در این سامانه قسمتی از شماره سریال و عکس کالا های کشف شده بارگذاری می شود و مالباختگان می توانند برای ورود به سامانه با وارد کردن کد ملی و پس از انتخاب استان مورد نظر، سریال کالای سرقت شده را وارد تا اصالت کالا مشخص شود.
رئیس پلیس آگاهی استان گفت: سامانه نما (نمایشگاه مجازی اموال مکشوفه) در بستر اینترنت راه اندازی شده و مالباختگان می توانند با ورود به سایت پلیس به نشانی WWW.POLICE.IR اموال مسروقه خود را شناسایی کنند.
سرهنگ حسینی تأکید ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار