کشف 2300 کیلوگرم گوشت تنظیم بازار از دو قصابی/ گوشت ها در همان محل به نرخ دولتی توزیع شد

دریافت خبر : جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۴
کشف 2300 کیلوگرم گوشت تنظیم بازار از دو قصابی/ گوشت ها در همان محل به نرخ دولتی توزیع شد
رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان قدس با اشاره به تشدید نظارت بر بازار شب عید در شهرستان قدس گفت: ۲۳۰۰ کیلوگرم از گوشت های تنظیم بازار از دو قصابی شهر قدس کشف و در همان محل به نرخ دولتی توزیع شد.

خیام حبیبی رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان قدس در گفت وگو با خبرنگار فارس در شهرقدس اظهار داشت: با توجه به نزدیکی آغاز سال جدید و افزایش تب و تاب بازار شب عید، تشدید نظارت بر بازار و برخورد قاطع با متخلفین و کنش گران اقتصادی در دستور کار تعزیرات حکومتی قرار دارد.
وی تصریح کرد: در توزیع گوشت های سهمیه ای تخلفی رخ داد که برخی واحدهای قصابی گوشت های تنظیم بازار را خریداری می کردند و به نرخ آزاد به فروش می رساندند که طی نظارت های اداره تعزیرات ۲۳۰۰ کیلوگرم از این گوشت ها از دو قصابی کشف و در همان محل به نرخ دولتی توزیع شد و واحد صنفی مربوطه جریمه شد.
رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان قدس خاطرنشان کرد: در ۳ ماهه پایانی سال و در راستای نظارت بر اصناف یک واحد صنفی نانوایی در قدس پلمب شد.
حبیبی بیان داشت: در حوزه کالا و خدمات یا شکایات مردمی و غیره اعم از صنفی، غیرصنفی تعداد ۱۴۸۵ فقره پرونده در سال ۹۷ تشکیل شد که به تعداد ۱۳۵۶ فقره از آن مورد رسیدگی قرار گرفت و حکم نهایی صادر شد که در حال حاضر مدت زمان رسیدگی به پرونده های متشکله ۱۰ روز کاری می باشد و هدف قانون گذار نیز رسیدگی در کوتاهترین زمان با دقت کامل است.
وی ادامه داد: برای تداوم نظارت بر بازار و عدم سوءاستفاده در روزهای اولیه سال و تعطیلات عید نوروز واحدهای گشت اداره تعزیرات بر اصناف سطح شهر نظارت خواهند داشت.
انتهای پیام/ش/م/الف40/ر

[ مشاهده متن کامل کشف 2300 کیلوگرم گوشت تنظیم بازار از دو قصابی/ گوشت ها در همان محل به نرخ دولتی توزیع شد فارس نیوز ]