فراخوان طراحی پوستر «خانه خوبان» با موضوع آگاهی بخشی و مقابله با ویروس کرونا منتشر شد.

- اخبار فرهنگی -
به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا ، در متن فراخوان طراحی پوستر «خانه خوبان» که با محور آگاهی بخشی و مقابله با ویروس کرونا برگزار می شود آمده است: 
در مواقعی که اتفاقات خوش و شادی عمومی در جامعه ایجاد می شود، افراد فارغ از هر گونه قومیت و طبقه ای از آن بهره مند می شوند اما در زمان هایی که مردم دچار بحران، مصیبت و یا بلایای طبیعی می شوند، نیاز به دریافت کمک از هموطنان خود را بیشتر حس می کنند. در این هنگام مردم مصیبت دیده تنها نیستند؛ چراکه دست یاریگر سایر هموطنان آنان، همواره آماده است تا دست بلادیدگان را به گرمی بفشارد و بخشی از بار این مشکل را به دوش بکشد.
در کشور عزیز ما ایران، این همیاری میسر نخواهد شد مگر به همت بلند و عزم ملّی مردان و زنان ایرانی که از همه جا گرد هم آمده اند تا هموطنان گرفتار را یاری دهند؛ چه آنها که در میان مردم به یاری دست بلند کرده اند و چه آنها که در گوشه ای روی بومی نقشی زده اند و با ارائه آن می توانند مرهمی بر زخمی باشند.
در این میان هنرمندان نیز جایگاهی ویژه دارند؛ اهالی و متولیان هنر، گرد هم آمده اند تا دستاورد قلم و رنج و هنر هنرمندان را در رویدادی با نام «خانه خوبان» به مردمان نیکوکار عرضه کنند و از حاصل آن، زخم های بیشتری را مرهم بگذارند.
استادان، هنرمندان، پیشکسوتان، همه و همه در این رویداد هنری سهیمند و این بار رویداد نمایشگاهی «خانه خوبان» که به صورت مستقل برگزار می شود، از شما هنرمند و طراح گرامی دعوت به عمل می آورد که با ارائه آثار خود با موضوع آگاهی بخشی و مقابله با کرونا ویروس در قالب پوستر، همانند گذشته یاری بخشمان باشید.
آثار می توانند پیرامون هر یک ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار