اختتامیه نمایشگاه ملی فرش ماشینی در کاشان با حضور مسئولان منطقه، استانی و ملی برگزار شد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان ، اختتامیه نمایشگاه ملی فرش ماشینی در کاشان با حضور شرکت کنندگان از سراسر کشور، مسئولان منطقه، استانی و کشوری در محل موقت برگزاری نمایشگاه های شهرستان کاشان برگزار شد.
مدیرکل توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت ایران در این مراسم از صادرات 30 میلیارد دلار صادرات غیرنفتی در هشت ماهه نخست سال جاری خبر داد و اظهار داشت: این میزان صادرات در شرایطی است که دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی شدیدترین تحریم ها را اعمال کردند و بر اساس اعلام بانک مرکزی 75 درصد ارز حاصل از این صادرات به کشور بازگشته است.
احسان قمری با بیان اینکه این میزان صادرات در شرایط فعلی بسیار قابل توجه است، افزود: تولیدکنندگان در زمینه صادرات تمام تلاش خود را به کار گرفتند و اقتصاد این مملکت را همچنان پویا نگه داشتند و دولت نیز با وجود تمامی محدودیت های خود یاری گر صنعتگران و تولیدکنندگان بوده است.
وی با بیان اینکه شش هزار میلیارد ریال در لایحه بودجه سال 99 درنظر گرفته شده است، ابراز داشت: بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب صادرات کشور بر 15 کشور همسایه متمرکز شده است.
نمایشگاه «شب یلدا» در رشت به روایت تصویر
افتتاح نمایشگاه «نماز در آیینه هنر» در بوشهر به روایت تصویر
نمایشگاه کتاب دفاع مقدس تمدید شد
قمری با بیان اینکه میزان واردات از کشورهای همسایه در سال جاری به یک هزار و 160 میلیارد دلار رسیده است، گفت: با وجود این میزان واردات میزان صادرات به این کشورها به 24 میلیارد دلار رسیده است اما باید اذعان کرد که نمی توان با تمامی کشورهای همسایه مبادله داشت.
مدیرکل توسعه خدمات ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار