مهاباد- ایرنا- فرماندار میاندوآب با بیان اینکه تمامی ورودی های این شهرستان در روز ۱۳ فروردین مسدود می شود، گفت: برای مقابله با کرونا در این روز از خروج خودرو جلوگیری خواهد شد.

مهدی قهرمانی دوشنبه شب در جلسه ستاد پیشگیری از کرونا در میاندوآب اظهار داشت: در این راستا مسیرهای «تپهرش»، کوی رابری، محور سرچم، فسندوز و روستای شریفلو، از بامداد روز ۱۳ فروردین مسدود خواهد شد.
وی با بیان اینکه محل فعلی بازار نهال فروشی تا آخر وقت روز سه شنبه جمع آوری می شود، افزود: با کسی تعارف و شوخی نداریم و هر کس به قانون تمکین نکند، با وی برخورد می شود.
وی بیان کرد: وضعیت امروز نتیجه عدم رعایت توصیه های بهداشتی و حضور بی دلیل در معابر و خیابان ها توسط برخی افراد است.
«قهرمانی» گفت: هرگونه تجمع در بوستان ها و تفرجگاه های شهرستان ممنوع بوده و با متخلفان برخورد می شود.
فرماندار میاندوآب همچنین با اشاره به اینکه اصناف غیرضروری تا ۲۲ فروردین تعطیل خواهد بود، افزود: بی توجهی غیرقابل قبول بوده و هیچ کوتاهی از کسی قابل قبول نیست.
به گزارش ایرنا، شیوع ویروس کرونا اواخر دسامبر گذشته از چین آغاز شد و تاکنون هزاران نفر در این کشور به این ویروس مبتلا شده اند و صدها نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده اند.
این بیماری قابل پیشگیری است و به راحتی و با راهکارهای ساده می توان از شیوع و ابتلا به آن جلوگیری کرد؛ ویروس کرونا دوره نهفته به نسبت طولانی از چند روز تا ۲ هفته دارد و همین امر موجب شده تا زمانی که علایمی چون تب و تنگی نفس در مبتلایان بروز نکند، از آن آگاهی پیدا نکرده و ضرورتی برای رفتن به بیمارستان احساس نکنند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار