گروه استان ها- مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان گفت: استاندار گیلان، معاون رئیس جمهور و نمایندگان استان در مجلس برای کمک به ساخت پارک موزه دفاع مقدس گیلان قول های مساعدی داده اند.

- اخبار استانها -
سرهنگ پاسدار حسین مصطفی پور در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در رشت ، با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی فاز نخست پروژه پارک موزه دفاع مقدس گیلان خوب است، اظهار داشت: استاندار گیلان، معاون رئیس جمهور و نمایندگان استان در مجلس برای کمک به ساخت پارک موزه دفاع مقدس گیلان و رفع موانع آن قول های مساعدی داده اند.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان با تأکید بر اینکه فرآیند ساخت و اجرای پروژه پارک موزه دفاع مقدس استان به شکل عملی از یک سال گذشته آغاز شده است عنوان کرد: گیلان در بحث احداث پارک موزه دفاع مقدس از استان های دیگر عقب تر است که امیدواریم با همدلی و مساعدت همه جبران شود.
مصطفی پور آغاز عملیات اجرایی پارک موزه دفاع مقدس گیلان که با حضور استاندار همراه بود را مورد توجه قرار داد و با تأکید بر اینکه شروع به کار این طرح بسیار خوب بود تصریح کرد: با کمک هایی که استاندار گیلان و معاون رئیس جمهور داشتند پیشرفت فیزیکی قابل قبولی را تاکنون در این پروژه شاهد بودیم.
اجرای فاز نخست موزه دفاع مقدس گیلان 25 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد
روند ساخت موزه دفاع مقدس گیلان با مشارکت دستگاه های اجرایی سرعت می گیرد
خیران به ساخت «موزه دفاع مقدس گیلان» کمک می کنند
وی با اشاره به اینکه امیدواریم فاز نخست پروژه پارک موزه دفاع مقدس گیلان تا پایان سال 1400 به پایان برسد، خاطرنشان کرد: این طرح در 3 فاز طراحی شده و قرار است به مرحله اجرا برسد از طرفی هر فاز آن تعریف خودش را دارد و با پایان فاز سوم آن شرایط برای استفاده آحاد مردم از این پروژه ارزشمند فراهم شود.
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گیلان ...

عناوین مهم خبری