ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی گفت: در صورت ارزیابی میزان مشارکت مردم در دستگیری از آسیب دیدگان ناشی از کرونا، مطمئنا آذربایجان شرقی جزو استان های برتر خواهد بود.

محمد رضا پورمحمدی روزشنبه در آئین آغاز رزمایش مساوات، همدلی و کمک مومنانه جمعیت هلال احمر استان با قدردانی از مشارکت مردم و خیران استان در طرح کمک مومنانه بر تداوم این مشارکت ها تا زمان عادی شدن شرایط تأکید و اظهار کرد: وضعیت فعلی کشور و به خصوص آذربایجان شرقی و تبریز، تداعی گر روحیه ایثار و فداکاری ایام دفاع مقدس است.
وی با اشاره به مشارکت اقشار مختلف مردم و خیران استان در طرح کمک مومنانه و حمایت معیشتی از اقشار محروم و کم درآمد، بیان کرد: وضعیت فعلی کشور و به خصوص آذربایجان شرقی و تبریز، تداعی گر روحیه ایثار و فداکاری ایام دفاع مقدس است.
وی با قدردانی از نقش موثر نماینده ولی فقیه در استان در مشارکت فعال مردم و خیران در حمایت از محرومان و نیازمندان، گفت: انتظار داریم که کمک های مردمی تا عادی شدن شرایط، استمرار داشته باشد و دولت نیز نهایت تلاش خود را برای اعطای تسهیلات حمایتی و حمایت از اقشار نیازمند ادامه خواهد داد.
استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با قدردانی از اقدامات و فعالیت های هلال احمر از زمان شیوع بیماری کرونا، گفت: سال گذشته از نظر وقوع حوادث سال سختی برای استان بود و هلال احمر در مدیریت و کنترل این حوادث هم عملکرد بسیار خوبی داشت.
وی خاطرنشان کرد: پس از شیوع بیماری کرونا هم با همکاری و هماهنگی هلال احمر و سایر دستگاه های مسئول، عملیات غربالگری در مبادی ورودی و خروجی استان به بهترین شکل اجرا شد.
وی با اشاره به آخرین وضعیت بیماری کرونا در کشور بیان کرد: خوشبختانه طبق گزارش ستاد ملی مقابله با کرونا 10 استان در آستانه مهار بیماری هستند و امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد ریشه کن شدن بیماری کرونا در کشور باشیم.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری