به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی آگاه ،امروز و با حضور امام جمعه، رئیس اداره اموزش وپرورش و مسئولان شهرستان لنده از تعداد ۱۵۷نفر از دانش آموزان فعالان و برگزیده گان قرآن، عترت و نماز اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده تجلیل شد. جاویدان رئیس اداره اموزش و پرورش شهرستان لنده در این همایش […]

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی آگاه ،امروز و با حضور امام جمعه، رئیس اداره اموزش وپرورش و مسئولان شهرستان لنده از تعداد ۱۵۷نفر از دانش آموزان فعالان و برگزیده گان قرآن، عترت و نماز اداره آموزش و پرورش شهرستان لنده تجلیل شد.
جاویدان رئیس اداره اموزش و پرورش شهرستان لنده در این همایش گفت: در این همایش از تعداد۳۳ نفر مقام اول در مقطع ابتدایی و ۵۴ نفر مقام اول متوسطه اول و ۴۲ نفر مقام اول مقطع متوسطه دوم تجلیل شده است.
وی در ادامه افزود: همچنین از ۶نفر برگزیده رتبه اول در گروه همخوانی استانی و ۲۱ نفر رتبه های برتر استانی و ۱ نفر هم رتبه برتر فرهنگیان استانی . در رشته های آوایی و پژوهشی تجلیل شدند.
در ادامه نیز حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل بر آموزش و توجه ویژه به نخبگان قرآنی در آموزش و پرورش شهرستان لنده تاکیدکردند.
ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:


هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار