گروه استانها- رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: اولویت های مرحله سوم کمک مومنانه ،کمک رسانی به اشتغال، درمان، آزادسازی زندانیان و ازدواج آسان است.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز ، به نقل از روابط عمومی سپاه عاشورا، محمد زهرایی، رزمایش کمک مومنانه را تجلی رفتار الگویی بسیج معرفی و اظهار داشت: این رزمایش از نیمه شعبان در یگان فعالیت 54 هزار پایگاه مقاومت در مساجد آغاز شده است و همچنان ادامه دارد
وی افزود: در مرحله نخست این رزمایش که تا پایان ماه رمضان بود 7 میلیون و 150 هزار بسته معیشتی بین افراد نیازمند و افراد آسیب دیده از کرونا توزیع شد.
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور اضافه کرد: مرحله دوم نیز در 3 ظرفیت زمانی دهه امامت و ولایت، دهه اول محرم و دهه آخر صفر در حال انجام است و سبد حمایتی شامل بسته معیشتی، کارت هدیه، جهیزیه، تسهیلات اشتغال، لوازم التحریر و کیف و کفش در بین جامعه هدف توزیع می شود.
647 هزار بسته معیشتی در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در استان فارس توزیع شد
برگزاری رزمایش کمک مومنانه در فدراسیون هندبال
مراسم کمک مومنانه فدراسیون والیبال برگزار شد
وی ادامه داد: در طول دو ماه، یک میلیون و 990 هزار بسته معیشتی توزیع شده و قرار است تا پایان دهه پایانی صفر 20 هزار جهیزیه توزیع شود.
سردار زهرایی با بیان اینکه مردم سالاری دینی در نظام مقدس جمهوری اسلامی در بسیج عینیت می یابد گفت: این شبکه مویرگی مردم با الزام رفتار نمی کند بلکه با الهام رفتار می کند.
رئیس سازمافن بسیج سازندگی کشور در پایان گفت: بسیج براساس اقتضائات و شرایط، آتش به اختیار عمل می کند و الگو هایی که ارائه می دهد، قابل تکثیر است.

سرخط اخبار