حجت الاسلام معزی با نماینده ولی فقیه در گیلان دیدار کرد

خبرگزاری مهر سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۰

به گزارش خبرنگار مهر ، غروب سه شنبه حجت الاسلام عبدالحسین معزی نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با آیت الله رسول فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت در دفتر ایشان در رشت دیدار و گفتگو کرد.
نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه جمعیت هلال احمر یک نهاد مردمی است، اظهار کرد: جمعیت هلال احمر به اندازه یک سازمان و نهاد دولتی در راستای خدمت رسانی به مردم گام برمی دارد.
آیت الله رسول فلاحتی با اشاره به اقدامات این جمعیت در حوادث و بلاهایی طبیعی به ویژه سیل امسال در برخی از استان های کشور، افزود: اقدامات بشردوستانه و بدون منت جمعیت هلال احمر سبب اعتماد عمومی نسبت به این سازمان شده است.
امام جمعه رشت در ادامه به وجود جوانان به عنوان داوطلب در جمعیت هلال احمر نیز اشاره و بیان کرد: داوطلبان جمعیت هلال احمر جز افتخارات کشور هستند.
وی همچنین به برگزاری یادواره شهدای هلال احمر گیلان نیز اشاره کرد و گفت: برگزاری یادواره شهدا اقدامی پسندیده و تأثیرگذار در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
گیلان پیشتاز گسترش و تعمیق فرهنگ ایستادگی در مقابل استکبار
در ادامه این دیدار نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه برای حضور در یادواره شهدای امدادگر در گیلان توفیق سفر به این استان را یافتم، اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم در راستای ترویج و انتقال فرهنگ شهادت، ایثار و ارزش های دفاع مقدس به نسل جوان جامعه گام برداریم.
حجت الاسلام عبدالحسین معزی این یادواره به صورت کشوری در استان گیلان برگزار می شود، افزود: ۴۹۰ نفر از شهدای دفاع مقدس از امدادگران جمعیت هلال احمر هستند.
وی در ادامه با اشاره به پیشتازی استان ...

سرخط اخبار