مربی استقلال تاکید کرد تنها دغدغه آنها حفظ سلامتی بازیکنان و خانواده هایشان است، وگرنه آماده بازی ها هستند.

ورزش سه: مربی استقلال تاکید کرد تنها دغدغه آنها حفظ سلامتی بازیکنان و خانواده هایشان است، وگرنه آماده بازی ها هستند.
صالح مصطفوی پس از تمرین عصر امروز استقلال در مجموعه ورزشی انقلاب اظهار کرد: بازیکنان با حداکثر توان خود در تمرینات شرکت می کنند و بحث فاصله ی زمانی که بین تمرینات پیش آمد، روی آمادگی یک سری از بازیکنان تاثیر بیشتری گذاشته است.
او ادامه داد: کسانی که سابقه مصدومیت یا آسیب دیدگی هایی مثل پارگی رباط یا مفصلی شدید داشتند، فشار بیشتری تحمل می کنند، اما در مجموع کارمان را انجام می دهیم و امیدوار هستیم تا قبل از شروع مسابقات به شرایط ایده آل برسیم.
مربی استقلال در خصوص اینکه گفته می شود بازیکنان در جریان فشردگی مسابقات لیگ برتر از نظر بدنی دچار تحلیل می شوند، ابراز کرد: قطعا این موضوع تاثیرگذار روی آنها است ولی ما هم در مدت زمان تعطیلات تمهیداتی برای آمادگی بازیکنان در نظر گرفته بودیم که با تمرینات انفرادی از میزان اُفت بدنی بازیکنان کم کنیم.
مصطفوی تصریح کرد: اگر منظور ناراضی بودن ما از برنامه ریزی مسابقات لیگ برتر است که صحبت کردن درباره آن لوث شده و نمی خواهم در این باره اظهار نظر کنم چون هر وقت ما در مورد سلامتی مردم صحبت کردیم، یک سری از دوستان ما را متهم به ترس از رقابت کردند.
او تاکید کرد: استقلال در تاریخ نشان داده که جسورترین باشگاه ایرانی در عرصه بین المللی و بازی های داخلی است؛ تعداد گل های فینال آسیای ما، از تعداد فینال خیلی از تیم ها بیشتر است. به همین منظور، تیم ما هیچ ترسی از هیچ رقابتی ندارد؛ تنها نگرانی ما حفظ سلامتی خود و خانواده هایمان است. هر وقت هم راجع به این مسائل حرف زدیم، متهم به ترسو بودن ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری