ایسنا/بوشهر رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: خیرین دیری در سال جاری کمک های خوبی در حوزه بهداشت و درمان انجام داده اند.

احمد آخوندی در اولین نشست هیأت مدیره شورای خیرین سلامت شهرستان دیّر افزود: حوزه سلامت از حوزه هایی است که نیازمند مشارکت مردمی و خیرین است و باید در این خصوص فرهنگ سازی شود.
وی اظهار کرد: در راستای ارتقای زیرساخت ها و شاخص های بهداشتی شهرستان و از ابتدای تشکیل شورای خیرین سلامت گام های خوبی برداشته شده و با کمک خیرین نیک اندیش کمک های خوبی جذب شده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر اضافه کرد: با کمک ۲۷۰ میلیون ریالی خیّرین دیّر، تکمیل بخش CSR بیمارستان امام هادی (ع) دیّر در حال انجام است که از پیگیری آقایان بهروز حقیقت و یوسف ناصری همچنین مساعدت شهردار و شورای اسلامی شهر دیّر و مدیران عامل شرکت های لازک و آریاساحل قدردانی می شود.
آخوندی بیان کرد: رایزنی لازم برای ساخت خانه بهداشت با آقای حاج کامل مؤمنی یکی از خیرین دیّری ساکن کشور کویت انجام شده است که به زودی کار بازسازی خانه بهداشت انجام می شود. همچنین یکی از نیازمندی ها و مطالبات شهروندان شهرستان دیّر احداث ساختمان دیالیز بوده که با پیگیری های شبکه بهداشت و درمان و مساعدت آقای توانا از خیّرین شهر بردستان ان شاالله به زودی شاهد احداث ساختمان دیالیز در محوطه بیمارستان امام هادی (ع) دیّر خواهیم بود.
وی تصریح کرد: با تشکیل این شورا و مشخص شدن اعضای هئیت مدیره فعالیت های خوبی در سطح شهرستان دیّر شکل گرفته و نیات خیرین به سمت حوزه سلامت به ویژه بهداشت و درمان هدایت شده است.
در این نشست "سید علی حسینی"، امام جمعه بندر دیّر به عنوان رئیس، "احمد آخوندی" دبیر و "یوسف ناصری" مدیر اجرایی شورای خیرین سلامت تعیین شدند.
انتهای پیام

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار