فوتسال قهرمانی زیر ۲۰ سال آسیا| سرمربی عراق: تیم عراق تحت هیچ فشاری نیست

خبرگزاری تسنیم پنج شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۲
سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۰ سال عراق گفت: ما تحت هیچ فشاری نیستیم. شما می دانید که لیگ فوتسال عراق بسیار قوی است و بازیکنان ما در آن لیگ بازی می کنند.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز ، نشست خبری سرمربیان تیم های حاضر در گروه چهارم مسابقات فوتسال قهرمانی زیر 20 سال آسیا ظهر امروز در هتل لاله پارک تبریز برگزار شد.
 علی الربیع سرمربی تیم ملی زیر 20 سال عراق در این نشست اظهار داشت: از همه شما تشکر می کنم. بسیار خوشحال هستیم که اینجا حضور داریم. همه می دانیم که عراق تیم فوتسال بسیار قوی دارد. ما در آرژانتین حضور داشتیم و در دوره قبلی نیز نائب قهرمان شدیم.
وی افزود: اینجا هستیم تا هوادارانمان را خوشحال کنیم. همه بازی ها برای ما مانند بازی نهایی و فینال مهم است. تمام تلاشمان را می کنیم تا بهترین نتایج را رقم بزنیم. به همین دلیل در تمام بازی ها به دنبال برد هستیم.
سرمربی عراق در رابطه با اینکه آیا نائب قهرمانی در دوره گذشته این تیم را تحت فشار گذاشته یا خیر، گفت: ما تحت هیچ فشاری نیستیم. شما می دانید که لیگ فوتسال عراق بسیار قوی است و بازیکنان ما در آن لیگ بازی می کنند. بنابراین ما آماده هستیم. با قدرت پا به این رقابت ها گذاشتیم، در دوره قبلی نائب قهرمان شدیم و هر بازی را مانند بازی فینال می بینیم تا قهرمانی مسابقات را کسب کنیم.
امیدوارم بازیکنانم از مسابقات لذت ببرند
سایان، سرمربی اندونزی نیز در ادامه این نشست اظهار داشت: برای حضور در این مسابقات آماده هستیم. امیدوارم بازیکنانمان حداکثر تلاششان را انجام داده و از بازی های این مسابقات لذت ببرند.
وی ادامه داد: فشار روی بازیکنان جوان امری طبیعی است اما ما تمرینات خوبی داشتیم و تمرینات سایر تیم ها را نیز مشاهده کرده ایم. امیدوارم بازیکنانمان حداکثر تلاششان را انجام دهند تا شاهد نتایج خوبی باشیم.
...

سرخط اخبار