آمارهای تیم فوتبال رئال مادرید در دومین دوره مربیگری زین الدین زیدان، نشان می دهد که این مرد فرانسوی بدتر از مربیان چند سال اخیر کهکشانی ها گرفته است.

- اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه آ اِس اسپانیا، شکست شب گذشته (شنبه) تیم فوتبال رئال مادرید در خانه مایورکا در هفته نهم لالیگا، آمار این تیم در دومین دوره مربیگری زین الدین زیدان را از آن چیزی که بود، بدتر کرد طوری که او را حتی پایین تر از تعدادی از مربیان قبلی کهکشانی ها قرار می دهد.
سرمربی فرانسوی تیم فوتبال رئال مادرید تنها 50 درصد از بازی های دوره دوم حضورش در این تیم را در لالیگا برده است و این در حالیست که مربی قبل از او سانتیاگو سولاری 70.59 درصد از بازی هایش را برده بود. در واقع از سال 2009 به بعد تنها یک مربی رئال مادرید بدتر از زیدان در دوره دوم مربیگری اش در این تیم نتیجه گرفته است.
اگرچه باخت شب گذشته سفیدپوشان مادرید اولین شکست آنها در این فصل از لالیگا بود اما آمار آنها ضعیف تر از زمانی است که سولاری هدایت شان را برعهده داشت، حتی ضعیف تر از آماری که رافائل بنیتس قبل از آغاز دوره اول مربیگری زیرو به ثبت رساند.
تیم فوتبال رئال مادرید از ماه مارس که زیدان به نیمکت این تیم برگشت و جانشین سولاری شد، 20 بازی انجام داده که در آنها 10 پیروزی داشته، 5 تساوی و 5 شکست. زیزو در 11 بازی تیمش در فصل گذشته 5 پیروزی (45.5 درصد) و در 9 بازی اش در فصل جاری 5 پیروزی (55.6 درصد) داشته است.
در 10 فصل گذشته لالیگا، تنها در دو فصل رئال مادرید در هفته نهم لیگ کمتر از 6 پیروزی کسب کرده است. اولین بار فصل 13-2012 (5 پیروزی در فصل خداحافظی مورینیو) و فصل گذشته (4 پیروزی با لوپتگی قبل از اخراجش). زیدان در دو فصل دوره نخست حضورش روی نیمکت رئال مادرید که از ابتدای لیگ هدایت این تیم را برعهده داشت، در 9 هفته ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار