ADATA از درایو SSD خارجی SC680 رونمایی کرد!

سخت افزار پنج شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۴
ADATA، تولید کننده پیشرو ماژول های DRAM با کارایی بالا، به تازگی از درایو SSD خارجی SC680 رونمایی کرد. این SSD های جدید، از طراحی شیک و کم حجم بهره برده و از قابلیت حمل آسان برخوردار بوده است. در این مدل رابط نسل دوم USB 3.2  برای عملکردی عالی در خواندن و نوشتن پیاده سازی شده است. در ادامه به معرفی این محصول خواهیم پرداخت.

معرفی SSD خارجی SC680 از ADATA
SC680 با وزن سبک (35 گرم) و 10 میلی متر ضخامت، به راحتی قابل حمل است و با سهولت کامل در داخل جیب و کیف جای خواهد گرفت. استفاده از رابط USB 3.2 Gen 2 نیز بسیار سریع است و سرعت خواندن / نوشتن تا حداکثر 530/460 مگابایت در ثانیه را به ارمغان می آورد. سرعت این درایو بیش از 6.6 برابر سریع تر از هارد درایوهای خارجی است. این عملکرد نه تنها در هنگام انتقال داده های ذخیره شده، بلکه در هنگام بارگیری و اجرای بازی ها نیز عملکرد بسیار خوبی خواهد داشت. علاوه بر این، این مدل کاملا ضد ضربه بوده، بی سر و صدا کار می کند و نسبت به سایر SSD های خارجی دیگر انرژی کمتری مصرف خواهد کرد.
سازگاری آسان، کاربردی آسان
SC680 از گذرگاه USB-C استفاده می کند که در تمام جهت گیری ها قابل نصب بوده و به سرعت و سادگی، به درگاه USB-C متصل می گردد. این SSD همچنین با سیستم عامل های ویندوز، Mac OS و Android سازگار بوده، به این معنی که کاربران می توانند بدون محدودیت، محتوا را بین دستگاه ها جابجا کنند. زمان دسترسی به این محصول در مناطق جغرافیایی مختلف متفاوت خواهد بود.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار