وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، در حکمی، معاون فرهنگی و اجتماعی این وزارت را با حفظ سمت به عنوان «مشاور وزیر علوم در امور ایثارگران» منصوب کرد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا  از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصور غلامی در حکمی غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی این وزارت را با حفظ سمت به عنوان «مشاور وزیر علوم در امور ایثارگران» منصوب کرد.
در این حکم انتصاب خطاب به غفاری آمده است:
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب عالی، به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان مشاور این جانب منصوب می شوید.
امید است با استعانت از خداوند متعال و بر اساس اهداف، برنامه ها و خط مشی دولت تدبیر و امید و با بهره گیری از تجارب ارزنده اساتید، محققان، کارشناسان و همکاران متعدد و ایثارگران جامعه آموزش عالی کشور و مشارکت فعال دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران و سایر دستگاه ها در گسترش و تعمیق فرهنگ ایثارگران در وزارت، دانشگاه ها، سازمان ها و مؤسسات وابسته اعم از اعضای هیئت علمی، مدیران، کارکنان و دانشجویان شاهد و ایثارگر و جانباز، برنامه های مناسبی طراحی تا به لطف الهی و فعالیت اثربخش جناب عالی و همکاران روحیه و منزلت این عزیزان و خانواده های محترمشان بیش ازپیش تقویت شود.
منصور غلامی همچنین در نامه جداگانه ای از خدمات علی محبی، مشاور سابق وزیر علوم در امور ایثارگران، در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

سرخط اخبار