مبادا چندین دوره نمایندگی باعث شود تا از احوال محرومین غافل شوید

خبرگزاری تسنیم سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۳
جهادگران در نامه خود به نماینده جاسک و بشاگرد نوشتند: مبادا چندین دوره نمایندگی مجلس و استقرار در پایتخت باعث شده باشد تا شما از احوال محرومین و مستضعفین که وارثان حقیقی این انقلاب اند، غافل شده باشید.

- اخبار فرهنگی -
به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، جهادگران گروه جهادی «گفتمان ناب» که در نوروز 98 در مناطق محروم میناب خدمت کرده اند، طی نامه ای به سید مصطفی ذوالقدر نماینده مردم بشاگرد، میناب، رودان، جاسک و سیریک از رفتار او در مجلس انتقاد کرده و او را تشویق به بازدید از مناطق محروم حزوه انتخابیه اش کردند. متن نامه جهادگران به این شرح است:
«نماینده مجلس، چون نماینده این ملت عزیز است، باید عزّت این ملت را حفظ کند.»
مقام معظم رهبری
جناب آقای سید مصطفی ذوالقدر نماینده ی مردم شریف میناب، رودان، جاسک و سیریک
سلام علیکم
مجلس شورای اسلامی محلی است که فراتر از هر ارگان دیگری سرنوشت ملت ایران بدان جا وابسته است و آینده مردم در دست نمایندگانی است که در آن جا مشغول به خدمت اند. به همین دلیل است که مقام معظم رهبری خطاب به نمایندگان مجلس می فرمایند: «خدای متعال در روز قیامت، از یکایک دقایق و اقدامات شما در این کار سؤال خواهد کرد.»
نماینده محترم! متاسفانه در روزهای اخیر عکسی از شما در صحن مجلس شورای اسلامی منتشر گردیده که نه تنها دون شأن مجلس و دور از جایگاه نمایندگی ملت است بلکه بی احترامی به تمام مردم ایران خصوصا مردم شریف میناب، رودان، جاسک و سیریک می باشد. عکسی که پیش از آنکه تصویرگر خدمت باشد، بوی کاخ نشینی می دهد و رنگ رفاه زدگی دارد. رفاه و آسایشی که بسیاری از مردم حوزه انتخابیه شما از آن برخوردار نیستند. کوخ نشینانی که با تمام مشکلات و مشقات موجود دل در گرو این انقلاب دارند.
شاید بهتر باشد توصیه مهم امام راحل(ره) به مجلس و دولت را خدمت جناب تان خاطر نشان نمایم که فرمودند: «قدر این ملت را بدانید و در ...