مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی از پایان عملیات عمرانی احداث 115 دکل همراه اول و هفت دکل ایرانسل جهت پوشش تلفن همراه در سطح روستاهای استان از محل طرح USO تا پایان تیر امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی، علی دلگیر مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی، در جلسه کنترل پروژه سایت های USO که با حضور نمایندگان اپراتورهای ایرانسل و همراه اول و در محل این اداره کل برگزار شد با تاکید بر اهمیت پوشش دهی مناسب و پایدار در روستاهای استان، خواستار انسجام هرچه بیشتر تیم های اجرایی اپراتورها و نیز تسریع در احداث و راه اندازی سایت های تلفن همراه در سطح استان شد.
دلگیر با اشاره به مصوبات سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان خراسان رضوی تصریح کرد: مهمترین اولویت تیم های اجرایی سرعت عمل در روند راه اندازی طرح های همراه و فیبر روستایی است.
وی ضمن ارائه گزارشی از هماهنگی های صورت گرفته با استانداری، منابع طبیعی و نیز شرکت توزیع برق استان افزود: اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آمادگی کامل جهت پیگیری و رفع سایر موانع موجود در مسیر عملیات اجرایی طرح ها را داراست.
 مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان خراسان رضوی در پایان ضمن تاکید بر اینکه با هماهنگی های صورت گرفته مقرر شد 28 سایت همراه اول و پنج سایت ایرانسل تا 15 تیرماه راه اندازی شوند، افزود: همچنین مصوب شد عملیات عمرانی احداث 115 دکل همراه اول و هفت دکل ایرانسل نیز تا پایان تیرماه به اتمام برسد تا در مرحله بعدی تجهیز و راه اندازی شوند.

سرخط اخبار