تبریز-ایرنا- سرپرست مرکز وکلا، کارشناسان و مشاوران خانواده قوه قضاییه در آذربایجان شرقی از برگزاری امتحان اختبار برای تعداد ۳۰ نفر از کارآموزان وکالت این مرکز وکلای قوه قضائیه استان مربوط به سال ۱۳۹۶ خبر داد.

معصومه فرهادی روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: این افراد از فردا / پنجشنبه/ به مدت چهار روز در این آزمون شرکت می کنند که برای اولین بار در سطح کشور این جلسات با حضور معاونت آموزش قوه قضائیه برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به برگزاری آزمون وکالت این مرکز برای سالجاری، افزود: در این آزمون تعداد ۳ هزار و ۹۰۰ داوطلب همزمان با سراسر کشور با رعایت پروتکل های بهداشتی شرکت کردند که نتایج آن به زودی اعلام می شود.
وی با بیان اینکه هم اکنون تعداد ۳۲۰ نفر کارآموز وکالت توسط مرکز وکلای قوه قضائیه آذربایجان شرقی در حال سپری کردن دوره های آموزشی خود هستند، اظهار داشت: این افراد در آزمون سال گذشته پذیرفته شده اند که با تکمیل مدارک و پس از ۲ سال کارآموزی می توانند نسبت به اخذ مجوز وکالت خود اقدام کنند.
فرهادی با بیان اینکه برگزاری همایش آموزشی اخلاق حرفه ای برای وکلای تازه کار مرکز فوق در تبریز توسط مسئولان معاونت آموزشی قوه قضائیه در دستور کار قرار دارد، یادآوری کرد: با توجه به شرایط کرونایی کشور و لزوم عمل به دستورات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تلاش می کنیم مجوز برگزاری این همایش را از ستاد ملی مبارزه با کرونا اخذ کنیم.
فرهادی ادامه داد: در صورتی که ستاد ملی مبارزه با کرونا مجوز برگزاری همایش یاد شده با رعایت پروتکل های بهداشتی را ندهد، برگزاری آن ملغی می شود.
وی با بیان اینکه مرکز وکلای قوه قضائیه با حساسیت خاصی با توجه به وضعیت شیوع کرونا در کشور و استان برنامه های آموزشی خود را تدوین می کند، اضافه کرد: بر همین اساس به دلیل جلوگیری از تجمع افراد، آزمون اختبار شفاهی کارآموزان وکالت جلوتر از آزمون اختبار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار