ماکسیم کوویلیتایا، دروازه بان تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت که زندگی در بوشهر در ابتدا برای او سخت بوده است، اما الان قصد دارد به زندگی در این شهر ادامه دهد.

- اخبار ورزشی -
ماکسیم کوویلیتایا در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، درباره عملکرد خوب خود در دروازه تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر مقابل تراکتور تبریز اظهار داشت: دیدار با تراکتور بازی خوبی برای من بود و تلاش می کنم چنین عملکردی را ادامه دهم. تیم ما در این مسابقه خیلی خوب بازی کرد و این امتیاز برای ما مهم بود، چون تراکتور تیم بسیار قدرتمندی است.
وی راجع به برکناری مصطفی دنیزلی از سرمربیگری تراکتور پس از تساوی در این مسابقه تصریح کرد: متوجه این موضوع شدم و برای دنیزلی متأسفم، اما این فوتبال است و هر اتفاقی در آن رخ می دهد.
دروازه بان تیم شاهین شهرداری بوشهر درباره قعرنشینی این تیم در لیگ برتر و حسرت شاگردان کریستیچوویچ برای کسب پیروزی خاطرنشان کرد: شرایط شاهین رفته رفته بهتر می شود. تیم و همه ی هواداران ما تلاش می کنند که بازی های خوبی ارائه کنیم و قطعاً شرایط ما در جدول هم بهتر می شود. اگر ما مانند سه دیدار قبلی بازی کنیم و این روند را ادامه دهیم، در بازی های آینده به پیروزی می رسیم.
دنیزلی: شاهین برای فوتبال بازی کردن نیامده بود
کوویلیتایا درباره شرایط مالی و امکانات باشگاه بوشهری به تسنیم گفت: شرایط مالی باشگاه خیلی خوب نیست، اما آنچه را که تاکنون به ما قول داده بودند، پرداخت کرده اند. من با شرایط سطح بالای امکانات یک تیم آشنا هستم که اینجا چنین شرایطی را نداریم، اما مدیران باشگاه تلاش می کنند شرایط بهتری برای بازیکنان فراهم کنند.
وی در مورد تفاوت تیم شاهین شهرداری بوشهر در زمان میشو کریستیچوویچ با تیمی که عبدالله ویسی هدایت آن را بر عهده داشت، بیان کرد: از ویسی تشکر می کنم که به من و لوکاس گادرانی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار