امام جمعه دهدشت گفت: اگر منویات رهبری در خصوص سند 2030 مد نظر قرار نگیرد ملت انقلابی تکلیف خود را با لیبرالها و غربگراها و غرب گداها مشخص خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کهگیلویه، حجت الاسلام علی وحدانی فر امروز در خطبه های نماز جمعه دهدشت سند 2030 و منویات رهبر انقلاب پیرامون این سند را یادآور شد و گفت: رهبر معظم انقلاب از سال 96 در رابطه با سند 2030 تذکر می دهند اما برخی توجهی ندارند.
وحدانی فر افزود: دشمن می خواهد بر اساس این سند برای خود سرباز و رعیت تربیت کند این سند دقیقا اصلی ترین لایه استقلال فرهنگی و علمی و نیز تاریخ و تمدن و هویت ما را هدف گرفته است.
وی با بیان اینکه سه سال است رهبری پدرانه مسائل را مطرح می کنند اما برخی نمی خواهند بفهمند، تصریح کرد: صبوری ملت انقلابی حد و اندازه دارد.اگر منویات رهبری مد نظر قرار نگیرد ملت انقلابی تکلیف خود را با لیبرالها و غربگراها و غرب گداها مشخص خواهد کرد.
وی با بیان اینکه اراده ای نیست که دروازه استعمار را ببندند،اضافه کرد: قرار نیست چهار نفر در فلان سازمان متنی بنویسند و برخی در کشور اجرا کنند.
وحدانی فر با اشاره به فرا رسیدن چهلمن سالروز شکل گیری دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس در جنگ نابرابر برای ما برکات بسیاری داشت.
امام جمعه دهدشت در تشریح برکات دفاع مقدس گفت: انقلاب را در جنگ به جهان صادر کردیم، پرده از چهره تزویر جهانخواران کنار زدیم،دوستان و دشمنانمان را شناختیم و به این نتیجه رسیدیم که باید روی پای خود بایستیم.
وحدانی فر با بیان اینکه ایستادگی و امنیت امروز از برکات دفاع است، اضافه کرد:ما در جنگ ابهت دو قدرت شرق و غرب را شناختیم و قدرت جدید ایران اسلامی را خلق کردیم.
وی تصریح کرد: جنگ هشت ساله جنگ ایمان و رذالت، شهادت و شقاوت و جنگ بهشت و جهنم بود ثابت کردیم سالیان سال توان مقابله با استکبار داریم.
خطیب ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار